Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Výměna manželek: Špína, nepořádek, první výlet k moři a neurovnané vztahy v rodině

+ Další fotografie

Oblíbená reality show Výměna manželek opět přinese zajímavý díl. V něm se prohodí temperamentní Žaneta a poměrně konzervativní Vendula. Žaneta se přesune do obce Líšťany, kde na ni čekají čtyři děti. Druhá náhradní manželka, Vendula, se podívá za české hranice. Čeká ji cesta do Španělska, kde se bude starat o dvě děti. Při vstupu do nové domácnosti se zděsí - špína, nepořádek a chaos. 

Nový díl pořadu Výměna manželek opět nabídne divákům sondu do života dvou rodin. První rodina pochází z Plzeňského kraje, z obce Líšany. Vendula a Vladimír spolu vychovávají jedenáctiměsíční dceru Emičku a čtyřletého syna Vladimíra. Vendula má ještě dva syny z předchozího manželství – Václava (12) a Michala (14). Manželé popisují svůj vztah jako idylický. Mezi kým to ale skřípe, je nejstarší syn a Vladimír. Michal proto raději často přespává u babičky a doma se snaží trávit co nejméně času.

Druhá rodina žije ve Španělsku v malé obci La Linea Gibraltar. Žaneta má se svým partnerem Vojtkem čtyřletého syna Lucase. Jejich vztah je téměř bezproblémový, partner si občas pouze stěžuje na to, že je Žaneta líná. Tomu odpovídá i stav domácnosti, pořádek zde rozhodně nenajdeme.

Mně se chce brečet, když to vidím

Zatímco Žaneta si nemůže stěžovat na novou domácnost, kde jí pořádkumilovná Vendula nechala vše naklizené, druhá náhradní manželka, která poprvé cestovala letadlem, prožije šok. Neumyté nádobí, špinavý záchod, chaos všude. Radost z toho, že uvidí poprvé moře, byla tatam. „Mně se chce brečet, když to vidím. Když jsem přiletěla do Španělska, tak jsem byla nadšená, teď bych se nejraději sebrala a letěla zpátky,” byla první slova Venduly.

V průběhu výměny vezme Vendula domácnost pevně do svých rukou, uklízí o sto šest, což je šokem pro tatínka Vojtka. Ten svou náhradní manželku trochu potrápí tím, že pozve spoustu známých, chce být neustále ve společnosti, což Vendule nebylo dvakrát příjemné. I ona si ale přijde na své. Vojtek ji vezme na výlet na Gibraltar, ze kterého je nadšena.

Na druhé straně je Žaneta zpočátku překvapena velkým počtem osob žijících v tak malém bytě. Naopak oceňuje čistotu a pořádek, což u ní doma chybí. Temperamentní náhradní manželka rychle nahlédne pod pokličku rodinného konfliktu mezi nejstarším synem a jeho nevlastním otcem Vladimírem. Žaneta došla v náhradní domácnosti k prozření. „Já jsem se u tebe naučila ten režim, že opravdu funguje. My jsme neměli režim, já jsem se styděla. Já jsem si nasypala popel na hlavu. Teď vím, jak by měla fungovat správná žena, máma. Když bych polevila, tak mi připomeň Výměnu manželek a uvidíš, jak budu kmitat,“ směje se při setkání mezi osmi očima.

Co všechno se stane ve Španělsku, kde zpočátku Vendula trpí, můžete sledovat ve středu 31.5. ve 20:20 na TV Nova nebo již nyní na Voyo.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy