Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Výměna manželek se vrací: Premiérový díl plný nadávek a dávení u plenek

Zdroj: tv nova
+ Další 2 fotografie
Výměna manželek
Ve středu se na televizní obrazovky vrací oblíbená reality show Výměna manželek. Diváci se opět mohou těšit na pořádné drama. I tentokrát se nám představí dvě rodiny, kde v jedné vychovávají jedno dítě a ve druhé mají pro změnu děti dvě a pořádně zlobivé.

Na obrazovky televize Nova se už ve středu vrací oblíbená reality show. Výměna manželek je zpátky s premiérovými díly. Opět nás bude doprovázet drama, napětí a dojde i na slzy.

Hned první epizoda v novém roce se neobejde bez hádek, zlých nadávek a dojde i na nevěru. Divákům se na jedné straně představí rodina z Karlových Varů, kterou tvoří mladá maminka Kateřina (24), která s partnerem Martinem (26) vychovává dceru Stefanii Kate (2). Přihlásili se do Výměny hlavně kvůli tomu, že chtějí zažít adrenalin v rámci natáčení. Dalším důvodem pak bylo to, že Kateřině podle jejích slov leze na nervy Martin a údajně má někdy chuť ho zabít.

Na druhé straně se diváci seznámí s rodinou z Ústí nad Labem. Jiřina (29) se s manželem Radkem (26) stará o dva neposlušné syny Radka (3) a Sebastiana (1). Pár řeší vztahovou krizi. Jiřině vadí, že Radek je neustále v práci a nemá čas na výchovu dětí, které jsou dle ní nezvladatelné.

I Kateřina pak v náhradní rodině pozná, že starat se o dva malé kluky není opravdu nic jednoduchého. Jako obrovský problém se u ní ukáže přebalování malého Sebastiena. Kateřina totiž trpí silným dávivým reflexem, a tak se výměna plenek stane pro oko diváka dosti komickou podívanou.

Jak si obě ženy poradí ve svých prozatímních domácnostech? Premiérová epizoda Výměny manželek poběží už ve středu 8. ledna ve 20:20 na Nově.

Související články

Další články