Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Výměna manželek se vrací a bude to nářez! „Místo dítěte jsem chtěla psa,“ pláče jedna z žen

Markéta nestihla „zabránit“ svému těhotenství. Přišla
k doktorovi pozdě.
Zdroj: TV Nova
+ Další fotografie
Už ve středu ve 20:20 odvysílá televize Nova premiérový díl oblíbeného pořadu Výměna manželek. A tento díl je opravdový mazec. Dva páry, z nichž jedni jsou naprosto na dně z půlmilionových dluhů, exekucí, jednoho malého dítěte a druhého na cestě, které si ani jeden z nich nepřeje. Druhá rodina pro změnu naprosto přehlíží syna, kterého má žena z prvního manželství. A to rozhodně není vše!

První pár se zdá naprosto neuvěřitelný. Manželství trvající tři roky, z toho dva je naprosto nefunkční, dluhy, exekuce, zákaz sexu a nechtěné dítě na cestě, místo kterého by matka všemi deseti brala raději psa. Když už jsou konflikty příliš velké, volají na sebe manželé vzájemně policii.

„Markéta nebyla schopná jít k doktorovi, dokud to šlo,“ vysvětluje její manžel Tomáš, proč čekají další dítě. „Šla tam prostě o týden později, kdy už se nedalo nic dělat,“ žaluje muž. Jeho žena má také velmi zvláštní názor: „Já jsem chtěla místo dítěte psa,“ tvrdí sebejistě těhotná Markéta.

Zdá se vám to nemožné? A to jsme vám ještě nepředstavili druhou rodinu.

Čtyřčlenná rodina, kde je ale jeden člen tak trochu navíc. Zdeněk a Martina spolu mají tříletou holčičku. Martina má ještě 15letého syna Zdeňka z předchozího manželství, kterého současný partner Markéty naprosto přehlíží. Jako protipól oproti ignoraci nevlastního syna adoruje Zdeněk svoji biologickou holčičku. „On na něm nevidí nic dobrého a jeho holčička je jeho holčička,“ přiznává Martina a dodává, že syn si je asi dobře vědom toho, že ho rodiče odsunuli na druhou kolej.

Jak tenhle díl dopadne? Podle televize Nova velmi překvapivě!

Související články

Další články