Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Výměna manželek: Sama má tři děti, péči o malého Danteho z náhradní rodiny nezvládá

Výměna manželek: Sama má tři děti, péči o malého Danteho z náhradní rodiny nezvládá
Zdroj: TV Nova
+ Další 4 fotografie
oblíbená show
Ve středu vyjde další díl pořadu Výměna manželek, který bude opět něčím unikátní. Tentokrát se jedna z náhradních matek ocitne v rodině, kde je jen jedno dítě. Bude to pro ni velká změna, neboť sama má rovnou tři. Vypadalo to, že to hravě zvládne, avšak opak je pravdou. Náhradní manžel ji nakonec ještě bude učit, jak se o děti starat.

Jana, která se se svou rodinou přihlásila do oblíbeného pořadu Výměna manželek, má doma tři děti - dvě dcery a chlapečka. Po příchodu do náhradní rodiny ji však čeká jen jedno dítě - chlapec jménem Dante. Lidé by si sice mohli myslet, že vše zvládne levou zadní, ale nebude tomu tak.

Jana si totiž s Dantem vůbec neví rady a stále se s něčím obrací na náhradního manžela Alesandra, který rozhodně nemá čas a má dost své práce. Janě například vadí to, že k ní nemá chlapec takovou důvěru. "Nejhorší je, že on ke mně nemá důvěru a nejde ke mně. On chce jenom tebe," postěžuje si Jana. V tu chvíli přebírá otěže náhradní manžel a Janě ukáže, jak má s dětmi zacházet.

Jedno dítě nezvládá, sama má tři

"On s tebou spíš potřebuje být kamarád," radí jí Alesandro s tím, že si s Dantem musí hrát. "Má třeba moc rád knížky," dodává náhradní manžel a ukazuje jí ještě několik oblíbených hraček. Jana přiznává, že její děti hodně spaly. Patrně si s nimi tedy moc nehrála. "Když si spolu takhle budete hrát, tak už zítra budete kamarádi," usmívá se Alesandro, zatímco chystá jídlo na stůl.

Danteho otec má svůj názor na Janin přístup k dětem: "Myslím si, že už není zvyklá být s malými dětmi. Nestačí jenom pustit pohádky nebo je nechat koukat na telefon nebo tablet. To nestačí na malé děti, pořád potřebují něco nového."

Další díl populárního pořadu Výměna manželek můžete sledovat už ve středu od 20:20 na TV Nova.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy