Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Vulgární Výměna manželek s línou Annou: Nenechám si kálet na hlavu od takové...

Vulgární Výměna manželek s línou Annou: Nenechám si kálet na hlavu od takové...
Zdroj: Se souhlasem TV Nova
+ Dalších 9 fotografií
Výměna
V nadcházejícím díle Výměny manželek budou diváci sledovat, jak si poradí Míša se dvěma temperamentními dětmi a zda dokáže submisivnímu Pavlovi ukázat, že se dá žít i jinak, a také jestli zvládne pohodlná Anna ustát životní tempo své náhradní domácnosti a nároky přiděleného prozatímního partnera.

V nové epizodě Výměny manželek se diváci mohou těšit na partnery, kteří žijí v Praze Jevanech, Annu (33), Pavla (35), s dětmi Filipem (3,5) a Danou (20 měsíců). Partneři jsou spolu teprve pět let, ale jejich soužití není ideální. Vše dokonce došlo tak daleko, že chyběl jen kousek k rozchodu. Problémem je velká žárlivost.

Na druhé straně se poznáme s Míšou (29), Peterem (32), Markétou (10) a Honzou (3), kteří žijí v Českých Budějovicích. Oba se spolu znají tři roky. Zpočátku měli idylický vztah, ale nyní se začali celkem hodně hádat. Míša by chtěla, aby Peter začal více pomáhat v domácnosti, také by mu přála náhradní manželku, která nic moc neudělá.

Míše se její přání splní. Peter totiž bude s náhradní manželkou Annou bojovat už od samého začátku. Anna je velmi laxní a má problém i s usměrněním dětí. Peterovi už po několika dnech bouchnou nervy a oba se pohádají. Peterovi vadí, že celý chod domácnosti včetně hlídaní dětí je na něm, Anna několik hodin sedí u televize a nemá téměř o nic zájem.

„Když se o děti nechceš starat a nebudeš, tak tu fakt nemusíš být,“ řekne jí například. „Se mnou bude zametat? To je ještě malý pán na takové věci. Protože já si s*át na hlavu nenechám od takové chcíplotiny,“ svěřuje se pak Anna kameře. Podaří se Peterovi změnit její přístup? To se diváci dozvědí ve středeční Výměně manželek, která začíná ve 20:20 na TV Nova.

Eva Podzimková o odmítnutí postelových scén: Přijdu si stará, je to trapné, říká

Výměna manželek

Výměna manželek je reality show, kterou od roku 2005 vysílá TV Nova. Manželky ze dvou rodin se na deset dní vymění, to vše pod dohledem kamer. Na konci pořadu se všichni zúčastnění setkají a zrekapitulují, k čemu během Výměny manželek došlo. Aktuální řada výměny manželek.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy