Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině Jaromír Soukup

Vulgární Výměna manželek s línou Annou: Nenechám si kálet na hlavu od takové...

Vulgární Výměna manželek s línou Annou: Nenechám si kálet na hlavu od takové...
Zdroj: Se souhlasem TV Nova
+ Dalších 9 fotografií
Výměna
V nadcházejícím díle Výměny manželek budou diváci sledovat, jak si poradí Míša se dvěma temperamentními dětmi a zda dokáže submisivnímu Pavlovi ukázat, že se dá žít i jinak, a také jestli zvládne pohodlná Anna ustát životní tempo své náhradní domácnosti a nároky přiděleného prozatímního partnera.

V nové epizodě Výměny manželek se diváci mohou těšit na partnery, kteří žijí v Praze Jevanech, Annu (33), Pavla (35), s dětmi Filipem (3,5) a Danou (20 měsíců). Partneři jsou spolu teprve pět let, ale jejich soužití není ideální. Vše dokonce došlo tak daleko, že chyběl jen kousek k rozchodu. Problémem je velká žárlivost.

Na druhé straně se poznáme s Míšou (29), Peterem (32), Markétou (10) a Honzou (3), kteří žijí v Českých Budějovicích. Oba se spolu znají tři roky. Zpočátku měli idylický vztah, ale nyní se začali celkem hodně hádat. Míša by chtěla, aby Peter začal více pomáhat v domácnosti, také by mu přála náhradní manželku, která nic moc neudělá.

Míše se její přání splní. Peter totiž bude s náhradní manželkou Annou bojovat už od samého začátku. Anna je velmi laxní a má problém i s usměrněním dětí. Peterovi už po několika dnech bouchnou nervy a oba se pohádají. Peterovi vadí, že celý chod domácnosti včetně hlídaní dětí je na něm, Anna několik hodin sedí u televize a nemá téměř o nic zájem.

„Když se o děti nechceš starat a nebudeš, tak tu fakt nemusíš být,“ řekne jí například. „Se mnou bude zametat? To je ještě malý pán na takové věci. Protože já si s*át na hlavu nenechám od takové chcíplotiny,“ svěřuje se pak Anna kameře. Podaří se Peterovi změnit její přístup? To se diváci dozvědí ve středeční Výměně manželek, která začíná ve 20:20 na TV Nova.

Monika Bagárová dál kojí dvouletou dceru: Nevím, jak přestat!

Související články

Další články

Nejnovější kauzy