Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

ZPOVĚĎ PO NATÁČENÍ: Despota Honza z Výměny děti bije, podle Mirky je to normální!

Premiérový díl Výměny manželek nenechal chladným snad žádného diváka. Martina (47) byla v područí despotického Honzy (50), který pro nadávku nešel daleko a rád si přihnul. Opilý pak křičel na děti. Ondrovi (34) zase přijela nová manželka Mirka (41), která poměry své domácnosti přinejmenším idealizovala. Informace přinesl portál TN.cz

Náhradní manželka Martina zažívala s opilým agresorem doslova peklo. Honza si zjevně přihne velice rád a pro ostré slovo nejde daleko. Nejčastěji křičel na děti. I s tím se Martina po výměně špatně smiřuje. „Ani jsem ty děti nemohla schovat, vzít je do náručí, protože by to bylo ještě horší. Když na to vzpomínám, je mi smutno, je mi líto dětí. Už když přišel, zalekla jsem se, protože měl v očích zlo,“ svěřuje se. U Sáry (10), Jany (14) i malého Honzíka (4) to na šťastné dětství nevypadá. Jejich otec je často obviňoval a nadával jim.

„Pod vlivem byl určitě drtivou většinu natáčení. Nevím přesně, kolik toho vypil, nekontrolovala jsem ho. Ale to je jedno, jemu stačilo málo, aby se choval tak, jak se choval. Hrozné bylo, jak se mu střídaly nálady – pět minut byl v pohodě a pak to začalo,“ popisuje krušné chvíle Martina.

Martinin manžel Ondra neměl ani ponětí, co se v druhé domácnosti děje. Mirka o rodinných poměrech mlžila a tvrdla, že je všechno v pořádku. "U malého se občas musí dát po zadku, ale fyzické tresty určitě nemají denně,“ prohlásila.

„Chci s někým mluvit, jestli se bude něco dít, jestli můžu někoho kontaktovat, protože to je případ pro sociálku. Já jen doufám, že ty děti už tím nejsou poškozené. Nemohly mi nic prozradit, hrozně je hlídal. A když to prostřední Sára občas nezvládla, byla pak bita. Aspoň si to myslím,“ prozradila Martina. Zdá se, že tato Výměna manželek bude mít ještě dohru.

Související články

Další články