Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Výměna manželek přivítá další špindíru a kadeřnici k tomu: Zápach a asi dojde na zvracení

Zdroj: Archiv TV Nova
+ Dalších 10 fotografií
výměna manželek
Ve středečním premiérovém díle Výměny manželek uvidíme, jak si poradí kadeřnice Maruška v rodině, která se sama nazývá volnomyšlenkářskou, a jestli se prosadí kadeřnice Monika v rodině s pevnými základy a standardním chodem.

V nové epizodě Výměny manželek se setkáme s rodinou z Květinova, Marií (36), Pavlem (48), Šarlotou (14) a Nereou (10). Tato rodina se do Výměny manželek přihlásila spíše z recese, ale zajímá je i to, jak fungují jiné rodiny. Partneři se téměř nehádají a údajně nemají žádné velké problémy.

Na druhé straně poznáme Moniku (37), Štěpána (39), Viktora (5), Karla (4) a Natálii (11), kteří žijí v Lužici. Monika si od výměny nic moc neslibuje, ale Štěpán by si přál, aby si jeho partnerka uvědomila, co má doma. Oba mají občas ponorkovou nemoc, Monice například vadí, že Štěpán nemá žádné zájmy. Zároveň říkají, že mají otevřený vztah.

Marie v nové rodině pochopí, že volnomyšlenkářství tady opravdu domácností vládne. Bude velmi překvapená, jak je podle ní dům zanedbaný, zejména sporák na vaření, pračka, varná konvice a hlavně trouba jsou v katastrofálním stavu. Marii se dokonce při úklidu udělá na zvracení.

Jak tato desetidenní výměna manželek dopadne? To sledujte už ve středu večer na Nově.

Související články

Další články