Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Výměna manželek plná zvratů: Předčasné ukončení, výhrůžky smrtí a žádost o ruku

Výměna manželek plná zvratů: Předčasné ukončení, výhrůžky smrtí a žádost o ruku
Zdroj: tv nova
+ Dalších 8 fotografií
Výměna manželek
Ve středu mohli diváci oblíbené televizní show Výměna manželek vidět opět díl plný slz a křiku. Do pořadu se přihlásila Tereza (34) s jejím partnerem Janem (27) z Vimperka a Nikola (28) s Tomášem (29) z rodinného domku v Kaménce. Mezi párem z Vimperka je však často napjatá atmosféra a z natáčení málem sešlo...

Premiérový díl oblíbeného pořadu Výměna manželek byl opět velmi dramatický. Tereza s Janem se často hádají a z natáčení málem nic nebylo, protože se pár krátce před začátkem ošklivě pohádal. A dokonce skoro došlo i k rozchodu.

Osmadvacetiletá Nikola se stala náhradní matkou tří dětí a manželkou žárlivého Jana, který problémy řeší hlavně nadávkami a křikem. Nikola si hned na první dobrou všimla, že je v bytě nepořádek. A už po první noci byla naprosto v šoku. "Lezl za mnou do postele s tím, jestli se s nim vychrápu," svěřila se štábu šokovaná Nikola.

Šokující přiznání ohledně drog

Honza si náhradní manželce stěžoval na to, že ho Tereza podvádí a s každým vleze do postele. Hned ráno měl sbalené tašky a vyhrožoval odchodem. A také tím, že se s Terezou rozejde. "Já ho nebudu přemlouvat," krčila rameny Nikola. Honzovi pak promluvila do duše jeho maminka a rozchod přehodnotil.

"Čekala jsem hodně, ale když to řeknu na rovinu? Že pojedu do feťácké rodiny jsem fakt nečekala," rozčílila se Nikola, protože vyšlo najevo, že Tereza podle příbuzných propadla drogám a velkou vinu na tom nesl údajně právě Honza. "Jednou ji zavřel v koupelně a típal o ní cigára," šokovala sestra Terezy s tím, že kvůli páru často přijíždějí do ulice policisté.

Nikola měla možnost vidět Terezy dceru Elišku, která je v péči otce právě kvůli drogám, kterým Tereza propadla. Náhradní manželka pak poprosila Honzu, aby si kvůli své chronické žárlivosti a agresi našel nějakého psychoterapeuta.

Z klidného pobytu v domě noční můra

Za to na druhé straně byl zpočátku klid. Tereza vysvětlila svou situaci doma a s Tomášem si sedli. "Je hodnej, že mi pomáhá, než se rozkoukám," usmívala se Tereza. A Tomáš chtěl udělat své manželce radost, takže pokročil s prací na domě, který rekonstruují. Vyčistil dokonce i bazén. Tereza si pohodu a klid v náhradní rodině náležitě užívala.

Pak se vše změnilo. Začala jí vadit zvířata, kočičí záchod v koupelně a to, že kočky si lezou, kam chtějí. Došlo i na pláč, když jí začala chybět její rodina. A klidné soužití se rázem změnilo. Tereza po Tomášovi vystartovala, protože zrovna nebyl k dispozici. Pomáhal svému kamarádovi a Tereza nešetřila ostrými výrazy, a to i před dětmi.

Předčasný konec

Nakonec se Honza rozhodl, že s Výměnou končí. "Chci mít Terezu doma," rozčiloval se. Nikola si myslela, že je zdrogovaný, neviděla jeho zorničky a měl skleněné oči. "Koupíme ten prsten a požádáme ji o ruku," radoval se Honza s tím, že bude na svou milovanou hodnější. Všichni byli rádi, že se vrací domů.

Mezi osmi očima se Honza k ukončení výměny přiznal. Tereza pochválila Nikole děti, byla milá. Jakmile však Nikola začala mluvit o drogách, už se Tereza chtěla zvedat. "Jestli mi kvůli tobě seberou děti, zabiju tě," vyhrožovala Tereza a začala hádka. Jan pak vše uklidnil žádostí o ruku, s čímž Tereza souhlasila.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy