Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 tragédie v Mostě Clash of the Stars 5

Výměna manželek plná dramat: Hádky kvůli penězům i nepořádku, náhradní manžel vypění

+ Další 4 fotografie

Další díl Výměny manželek bude opět stát za to. Svérázná ajťačka Karolína se přestěhuje z rodinného domu do paneláku, kde vládne tvrdý patriarchát. Klidná Mirka se zase dostane do domácnosti ovládané nejrůznějšími technologiemi. Nejnovější díl reality show Výměna manželek uvidí diváci na TV Nova nebo na Voyo.

První rodina z nového dílu Výměny manželek žije v pronajatém rodinném domě v obci Předboj nedaleko Neratovic. Sedmatřicetiletá Karolína se živí jako IT testerka, ale momentálně je na rodičovské dovolené. Její partner Jarda je ajťák, ale hledá si novou práci. Spolu mají pětiletého Daniela, tříletou Anežku a půlročního Dominika.

Karolína se cítí nedoceněná, proto se do Výměny přihlásila. Občas se prý cítí i jako služka. Partneři se nejčastěji hádají kvůli výchově.

Zbytečně moc elektroniky

Druhá rodina bydlí na ostravském sídlišti v nájemním bytě 2+1. Třiatřicetiletá Mirka je na rodičovské dovolené. Jejímu partnerovi Tomášovi je 31 a pracuje jako dělník ve stavebnictví. Společně mají čtyři děti: třináctiletého Petra, sedmiletého Matyáše, tříletou Zuzanu a jednoletou Natálii. Mirka to nemá s výbušným Tomášem jednoduché.

V nové domácnosti bude Mirka bojovat s technikou. S Jardou si sice rozumí, ale nelíbí se jí, kolik času tráví děti na tabletu. Mirka by ve své domácnosti tolik elektroniky nepotřebovala a myslí si, že Jardova rodina by bez ní mohla navíc ušetřit víc peněz.

Hádky kvůli penězům

Karolína je naproti tomu na různé technologické vymoženosti zvyklá a v nové rodině je překvapena skromným vybavením a zaskočí ji nepořádek v kuchyni. Jedna z hádek, kterou si můžete pustit i v úvodním videu, vypukne například kvůli tomu, že Tomáš svůj úklid v kuchyni odbyl a Karolína mu tak srazila ego.

Také se jí nelíbí, že děti spí místo na posteli na gauči. Po pár dnech vypukne konflikt s Tomášem a stále se stupňuje. Tématem jejich sporu je utrácení peněz, kterých rodina nemá dostatek. Karolína koupí například odpadkové koše, aby rodina začala třídit odpad, a nebo nakoupí dětem nové ručníky. Podle Tomáše je to zbytečné vyhazování peněz.

Nejnovější díl odvysílá ve středu 8. února 2023 televize Nova, nebo je již nyní na Voyo.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy