Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Zhýralá Výměna manželek: Děti se zkaženými zuby, otec alkoholik a matka zamilovaná do bratra

Zhýralá Výměna manželek: Děti se zkaženými zuby, otec alkoholik a matka zamilovaná do bratra
Zdroj: TV NOVA
+ Dalších 5 fotografií
drama
Ve středu mohli diváci sledovat premiérový díl reality show Výměna manželek. Tam se přihlásila Andrea (30) a Pavel (33) s dětmi Natálií (10) a Vojtou (4) ze Sloupnice. Na druhé straně se představili Monika (21) a Dominik (26) se synem Deanem (21 měsíců) . Zatímco Andrea neměla u náhradní rodiny téměř žádné problémy, Monika se s Pavlem neustále hádala.

Další premiérový díl Výměny manželek byl opět plný hádek a neshod mezi náhradními partnery. Největší problémy se vyskytly ve Sloupnici. Za tatínkem Pavlem, dcerou Natálií a synem Vojtou dorazila mladá náhradní maminka Monika. Ta byla od samého začátku zděšená výchovou dětí.

Monika kritizovala výchovu dětí

Teprve čtyřletého Vojtu totiž nechávají rodiče jezdit na čtyřkolce přímo na silnici před domem, kde běžně jezdí auta. Helmy jim sice tatínek na projížďku nasadil, reakce dětí ale prozradily, že na ně nejsou příliš zvyklé. „Já to mám doma tak, že když něco chtějí, tak se zeptají, jestli můžou. Když řeknu ne, tak si ale stejně dělají, co chtějí,“ prozradila maminka Andrea, která s Pavlem nemá zrovna ideální vztah. Zamilovala se totiž do jeho bratra a od té doby to s nimi jde z kopce. "Jsme vlastně jen kamarádi, co spolu bydlí a mají děti," objasnila Andrea.

Další šok pro Moniku nastal v okamžiku, kdy spatřila Vojtovy zkažené zoubky. Chlapec si totiž náhradní mamince postěžoval, že ho bolí při jídle. Ani Natálka na tom nebyla o moc lépe. Starostlivá Monika proto zašla za tatínkem. Jeho reakce ji ale trochu zaskočila. „Na to řeknu jediné. To máš z toho, že si nečistíš zuby,“ řekl Pavel.

Teď tu velím já

Zatímco Andrea s Dominikem zvládali v Ostravě soužití bez problémů, Monika na druhé straně takové štěstí neměla. Ve chvíli, kdy měla u náhradní rodiny velet ona, začal mít Pavel problém. Monika mu totiž řekla, že si může večer dát maximálně dvě piva. "To ti neodsouhlasím. Je to můj režim a jsem na to zvyklý už pět let," odvětil rázně Pavel.

Další hádka se spustila, když Monika našla mrtvou myš v domě a čekala, až ji uklidí Pavel. Náhradního tatínka ale pobouřila. Okamžitě Moniku osočil, že je líná. Podle něj jen uvaří, umyje nádobí a vše ostatní dělá on.

Mezi osmi očima

Monika si při setkání s Andreou nebrala žádné servítky a ihned jí vpálila do očí, co vše dělá ve své domácnosti špatně. Rodičům vyčetla, že si děti dělají, co chtějí a navíc nechodí k zubaři. Na náhradního tatínka vybalila, že má problém s alkoholem. Andrea si ale nenechala nic líbit a poukázala na to, že Monika malého Deana uspává v kočárku před puštěnou televizí. Monika se ale pustila i do svého partnera Dominika: "Uvědomil sis alespoň, že jsi d*bil?" Naopak Pavel si ve Výměně manželek uvědomil, že je vlastně rád, že má doma Andreu.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy