Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Výměna manželek opět budila vášně. Diváci odsoudili neschopného Honzu a nešetřili nadávkami

Další Výměna manželek bude opět perpná.
Zdroj: Se souhlasem TV Nova/eXtra.cz - koláž
+ Dalších 6 fotografií
Reakce diváků

Výměna manželek divákům opět nabídla zajímavý díl. Své domácnosti si prohodili Jarka s Majkou, které jsou naprosto odlišné. Jarka pracuje jako brusička a doma si ani neodpočine, protože žije se čtyřmi dětmi, babičkou a manželem, který jí s ničím nepomůže. Na druhé straně Majka je pohodlná žena v domácnosti, která s manželem Davidem žije v luxusní vile s krytým bazénem. Velkým překvapením bylo, když se po skončení pořadu jedna z účastnic rozhodla od manžela odejít, jak informovala TV Nova. Diváci měli prostor pro názory na tento díl a opět padala silná slova.

Tentokrát šlo o výměnu maminky Jarky, která má sice s manželem Honzou pět dětí, ale v domě bydlí jen se čtyřmi dětmi a babičkou Jitkou. Rodina pochází z Ralska z obce Ploužnice. Manžel Honza je ale hodně náladový a v domácnosti je zvyklý, že mu jeho žena všechno obstará. Je živnostník, a tak se o hlavní příjem rodiny stará opět Jarka, která pracuje jako brusička.

Ve druhé domácnosti peníze nejsou problém. Majka s manželem Davidem se do pořadu Výměna manželek přihlásili hlavně proto, aby si otec vyzkoušel starat se o dva syny sám. Spolu ale potomka nemají, oba mají syny z předchozích vztahů. Manžel David má přitom ještě další tři děti s různými maminkami. David pracuje jako podnikatel a Majka je ženou v domácnosti. Společně mají moderní vilu s krytým bazénem na jižní Moravě v obci Židlochovicích.

Obtížné situace

Výměna mezi rodinami byla tentokrát trošku poklidnější než obvykle, to však ale neznamená, že nebyla zajímavá. V domácnosti v Ralsku Majka nenachází společná slova s náhradním tatínkem Honzou, který odmítá pravidla, když nastane část Tady velím já. Jarka zase nechápala výchovu dvou synů, kteří si nadávají a nemají se rádi.

Jarka po Výměně opustila manžela

Jarka si ale po vyslyšení mezi osmi očima rozmyslela, zda má vztah s manželem stále cenu. S náhradním tatínkem poznala, jaké to je žít v přepychu, pro sebe a pro své děti by to ale nechtěla. Šok nastal, když se po skončení pořadu rozhodla svého manžela Honzu po čtrnácti letech společného soužití opustit. S dětmi se odstěhovala, jak informoval web TV Nova.

Reakce diváků

Co na další díl Výměny manželek řekli diváci? Ti opět nešetřili vlídnými slovy, zejména na Honzu. "To se dalo čekat, že ho opustí," napsala například jeden z diváků. "Nechápu, že s Honzou vydržela tak dlouho. Totální buran, který chce mít z manželky jen otroka," kritizovala jedna z komentujících. Další s tímto názorem souhlasila. "To není chlap, to je přerostlý rozmazlený dítě," smála se další.

Dlužno dodat, že řada komentářů obsahovala směrem k manželovi velmi vulgární slova. Někteří lidé ale byli zdrženlivější. "Určitě na ni žárlil jak si s tím druhým užívala v tom aquaparku, a že před ním chodila v plavkách," domnívá se další. "Už podle pohledu jsem ráda, že na Výměnu nekoukám," napsala jedna z divaček.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy