Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině Clash of the Stars

Výměna manželek odhalila týrání i manželovo hledání prostitutky: Diváky rozdělila na dva tábory

Výměnu manželek vysílá televize Nova.
Zdroj: Se souhlasem TV Nova
+ Dalších 5 fotografií
reakce

Ve středeční epizodě pořadu Výměna manželek na TV Nova se diváci setkali s Alenou a Lucií, které si vyměnily domácnosti. Lucie se musela přizpůsobit velmi nízkému rodinnému rozpočtu, který je znát nejen na vybavení bytu, ale zejména v prázdné lednici. Alena se musela vypořádat se zlobivými náhradními syny. Během natáčení přiznala, že si její muž hledal prostitutku, a promluvila i o své bolestivé minulosti. Reakce diváků na sebe nenechaly dlouho čekat a jsou velmi různorodé. 

Výměna manželek byla opět zajímavou podívanou. Život si vyměnily manželky Alena a Lucie, které žijí v naprosto odlišném partnerském vztahu, ale přesto si procházejí v nějakém ohledu životními problémy.

Lucie si posteskla nad finanční krizí náhradní rodiny

Lucka byla hned z úvodu překvapená, že je byt před rekonstrukcí. Pak také přišla na to, že domácnost hodně zápasí s rodinným rozpočtem, na což není zvyklá a situaci se musela přizpůsobit. "Ty kráso, jestli tu mají děti, tak co jedí?" ptala se sama sebe Lucie, když se podívá do prázdné ledničky, zároveň se přistihla, že je jí to líto. "Neumím si to představit," posteskla si. Nakonec se jí ulevilo, že náhradní manžel přišel s taškou plnou jídla, přesto přiznal, že se rodina snaží velmi šetřit.

Problém neměla jak s náhradním manželem, tak ani se čtyřletou dcerou, která je dle jejích slov zlatá, přesto by prý měla na svůj věk mít vyvinutější slovní zásobu.

Aleně se stýskalo po klidu

Alena byla z domácnosti Lucie ze začátku překvapená, stejně tak jako z náhradního manžela. V dalších dnech jí dali zabrat náhradní synové. Ti jsou jako z divokých vajec a je zoufalá, že neposlouchají a často se vztekají. "Nemám na to nervy, už mi cuká v ruce, že bych je pleskla. Děti tady mají svou volnost a máma je nechává, ať se hledají samy," zoufá si.

Náhradnímu muži přiznala vztahovou krizi, a dokonce mu svěřila, že si její manžel hledal přes inzerát prostitutku, přesto se domů velmi těšila. Ač její byt prochází rekonstrukcí a rodina počítá každou korunu, tak jí chybí pohoda a klid, které v domácnosti Lucie zkrátka nejsou.

Mezi čtyřma očima si náhradní manželky něco málo vyříkaly, zejména ohledně dětí. Přesto u stolu panovala klidná nálada. Lucka pak vytáhla i obálku s poukazem do supermarketu, aby Aleně ulevila od finanční nepohody, peníze ale nepřijala.

Reakce diváků

Pro diváky byla nová epizoda Výměny manželek poměrně poklidnou podívanou. "Celkem milá Výměna, když si vzpomenu na ten odporný minulý díl. Rodinný rozpočet a zlobivé děti řeší téměř každý druhý," uvedla jedna z divaček. "Po minulé epizodě jsem se bála, co ještě přijde. Nakonec pohodová podívaná."

Přesto se našlo pár lidí, kteří se nad jednou situací velmi rozhořčili. A to, když Alena během natáčení televize Nova přiznala, že ji týrala vlastní matka. "Utekla jsem od mámy v sedmnácti letech. Fyzicky i psychicky mě po rozvodu týrala. Stáhla mě ze střední školy, že se budu starat o sourozence a domácnost," svěřila se se slovy, že když nebylo podle matky, tak ji zmlátila do krve a jednou jí dokonce zlomila nohu.

"Takovou matku bych nechtěla, zabít," píší lidé, kteří nešetří nadávkami. "Takové matky jsou hyeny, je mi Aleny líto," uvádí další.

Monika Bagárová dál kojí dvouletou dceru: Nevím, jak přestat!

Související články

Další články

Nejnovější kauzy