Pan Marian oslovil redakci eXtra.cz s tím, že by se rád očistil před celým národem. Není žádný pedofil, ale svou mladičkou manželku opravdu miluje. Rozhovor s panem Marianem najdete ZDE.

Pan Marian je pořádně naštvaný, že část veřejnosti v něm vidí zvrhlíka. Ve středu ráno dal na svůj Facebook hodně ostrý vzkaz.

„Já rozum mám, proto jsem se na ni nevykašlal. Dítě jsme spolu chtěli. A na svůj věk je úplně v pohodě a žádná puberťačka to není. To vy se nechte vyšetřit, když tady někoho špiníte a náš příběh ani neznáte. Ano, máme se pořád moc rádi a nikým si vztah nenecháme kazit. Jsou páry, které jsou od sebe rok a přitom se žerou jak psi a o děcko se nestarají. Neskáču po ní jako po matraci, jak si někdo myslí, ale máme normální romantický vztah,“ napsal naštvaný Marian. Nedivíme se mu, že je tak vytočený. Celý národ v něm vidí pedofila. A přitom je to muž, který se umí o rodinu postarat.

„Ona se mnou chce být a já ji nevyužívám. Vše bylo o dohodě. Partnerky jsem měl i stejně staré, ale nevyhovovaly mně. Jenda chtěla jen kalit, druhá se nehnula od zahrádky a třetí ze mě měla otroka. Tahle je sice mladá, ale i tak je v pohodě. A myslí jí to normálně. A vyvinuté má vše, jak se na zralou ženu sluší, jen vypadá jako dítě. Za pár měsíců i ona bude dospělá, tak nechápu, co tu řešíte. Zameťte si před svým prahem a hodnoťte si svého ideálního partnera. Nikoho jsem nezneužil, šla se mnou dobrovolně. A žije se mnou dobrovolně a při naší první souloži byla již zletilá. Mějte se,“ napsal Marian na internetovou sociální síť.