Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Výměna manželek: Neskáču po ní jako po matraci! Manželovi od Ivany (17) povolily nervy!

+ Dalších 15 fotografií
Těšíte se na Výměnu manželek, kterou ve středu večer odvysílá TV Nova? Manželovi sedmnáctileté Ivany povolily nervy. Na Facebooku jasně vzkázal, že Ivanku miluje. Není to žádná matrace na sex.

Pan Marian oslovil redakci eXtra.cz s tím, že by se rád očistil před celým národem. Není žádný pedofil, ale svou mladičkou manželku opravdu miluje. Rozhovor s panem Marianem najdete ZDE.

Pan Marian je pořádně naštvaný, že část veřejnosti v něm vidí zvrhlíka. Ve středu ráno dal na svůj Facebook hodně ostrý vzkaz.

„Já rozum mám, proto jsem se na ni nevykašlal. Dítě jsme spolu chtěli. A na svůj věk je úplně v pohodě a žádná puberťačka to není. To vy se nechte vyšetřit, když tady někoho špiníte a náš příběh ani neznáte. Ano, máme se pořád moc rádi a nikým si vztah nenecháme kazit. Jsou páry, které jsou od sebe rok a přitom se žerou jak psi a o děcko se nestarají. Neskáču po ní jako po matraci, jak si někdo myslí, ale máme normální romantický vztah,“ napsal naštvaný Marian. Nedivíme se mu, že je tak vytočený. Celý národ v něm vidí pedofila. A přitom je to muž, který se umí o rodinu postarat.

„Ona se mnou chce být a já ji nevyužívám. Vše bylo o dohodě. Partnerky jsem měl i stejně staré, ale nevyhovovaly mně. Jenda chtěla jen kalit, druhá se nehnula od zahrádky a třetí ze mě měla otroka. Tahle je sice mladá, ale i tak je v pohodě. A myslí jí to normálně. A vyvinuté má vše, jak se na zralou ženu sluší, jen vypadá jako dítě. Za pár měsíců i ona bude dospělá, tak nechápu, co tu řešíte. Zameťte si před svým prahem a hodnoťte si svého ideálního partnera. Nikoho jsem nezneužil, šla se mnou dobrovolně. A žije se mnou dobrovolně a při naší první souloži byla již zletilá. Mějte se,“ napsal Marian na internetovou sociální síť.

Související články

Další články