Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Výměna manželek nebo Padesát odstínů šedi? Do zapovězené ložnice syn nesmí

Výměna manželek nebo Padesát odstínů šedi? Do zapovězené ložnice syn nesmí
Zdroj: se svolením TV Nova
+ Dalších 5 fotografií
reality show
V novém díle oblíbené reality show Výměny manželek diváci uvidí, jak si svérázná Jana poradí v nádražním domku v rodině bývalých bezdomovců a jestli dokáže temperamentní Alena přinést do prozatímní rodiny nějaké změny. A tentokrát to bude pořádné maso...

V nové epizodě pořadu Výměna manželek se diváci setkají s rodinou z Valašského Meziříčí, Janou (38), Jiřím (39) a Gitou (10). Jana a Jiří jsou spolu deset let a nyní chystají svatbu. Vztah podle Jany ovšem není úplně ideální, vadí jí, že Jiří je příliš velký romantik a až moc se snaží.

Na druhé straně se poznají s Alenou (32), Mírou (36) a Matyášem (4), kteří žijí ve vesnici Branná. Rodina bydlí v nádražním domku a pochvaluje si, že jsou odříznutí od ostatních lidí. Mirek je bývalý bezdomovec. Od Výměny manželek čekají to, že je posune dopředu. Alena doufá, že si trochu odpočine.

Pořádné (sado)maso ve Výměně

Asi největší překvapení této Výměny manželek čeká na Janu, a to ve chvíli, kdy ve své náhradní domácnosti vejde do ložnice, kde bude po dobu deseti dní spát. Zarazí ji kříž v rohu místnosti, který je ověšený lany, bičíky a dalšími zvláštními věcmi. Když se na to zeptá Míry, dozví se, že Alena ráda praktikuje věci, které lidé mohou znát například z filmu Padesát odstínů šedi, Míra zároveň dodá, že se za to nestydí, ale že syn nemá do tohoto pokoje přístup.

Těšíte se na nový díl Výměny manželek?

Dominika Mesarošová promluvila o rozšíření rodiny: S partnerem nemají společný pohled na budoucnost

Související články

Další články

Nejnovější kauzy