Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Výměna manželek naruby: Domácnost, kde vládnou děti a mobily

Už ve středu se můžete těšit na další pokračování oblíbené reality show Výměna manželek. V tomto díle uvidíme, jak si poradí mladá maminka Mia v domácnosti s pěti dětmi, které v rodině vládnou a jestli se dokáže starostlivá Blanka přizpůsobit domácnosti, kde jsou už malé děti samostatné.

Ve středeční premiérové Výměně manželek uvidíme rodinu z Prahy, kterou tvoří Blanka (40), Valentýn (31), Niky (12), Kristýna (12), Patrik (7), Max (5) a Saša (1,5). Na druhé straně se seznámíme s Miou (25), Michalem (32), Honzou (5) a Jájou (2), kteří žijí v Kladně.

Rodinu z Prahy přihlásil do Výměny manželek Valentýn, původem z Bulharska, který si přeje, aby se v jejich domácnosti méně křičelo. Navíc oba přiznávají, že se velmi podřizují dětem, které jsou kvůli tomu hodně rozmazlené.

Mia s Michalem nemají ve vztahu žádné velké problémy. Jediné, co Mia řeší, je to, že si jí Honza málo váží a musí všechno tisíckrát opakovat. V náhradní rodině bude řešit zejména závislost dětí na mobilních telefonech a tabletech.

Došlo to až tak daleko, že některé z nich tráví s elektronikou až osm hodin denně, což se Mie nelíbí. Podaří se jí to změnit?

Premiérová Výměna manželek už ve středu od 20:20 na Nově.

Související články

Další články