Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Výměna manželek nám zachránila manželství, přiznává hvězda Zoo. Vídají se ještě s náhradní rodinou?

Roman Tomeš ztvárňuje Šimona.
Zdroj: Martin Procházka / eXtra.cz
+ Dalších 5 fotografií
show

Ve VIP epizodě Výměně manželek se objevili Michaela Tomešová (31) s Romanem Tomešem (34). Roli paní domu si Míša vyměnila se čtyřnásobnou maminkou, samoživitelkou, se kterou si pár udržuje krásný vztah. Roman Tomeš redakci eXtra.cz prozradil, že jsou s náhradní manželkou a jejími dětmi stále v kontaktu. Také se svěřil o problémech, které s Míšou před Výměnou manželek měli a proč by do show už podruhé nešli.

Ve speciálním dílu Výměny manželek se kromě matky, samoživitelky čtyř dětí, objevili i herci a zpěváci Michaela a Roman Tomešovi, kteří vychovávají dvě děti. Umělců se Výměna velmi dotkla a odnesli si z ní životní zkušenost, ale také přátelství.

Roman Tomeš redakci eXtra.cz prozradil, že jsou s maminkou čtyř dětí pořád v kontaktu. "Dokonce u nás byla nedávno s dětmi na grilovačce. Je to poprvé, co jsem viděl její čtyři dcery, které si mě zamilovaly a já je také. Jsem strašně rád za to, jaké přátelství tam vzniklo," líčí Tomeš se slovy, že se s manželkou před nástupem do show obávali nejen ohlasů, ale zejména možného negativního dopadu na jejich rodinu. Nakonec byla VIP epizoda divácky velmi kladně hodnocená.

"S mou ženou Míšou jsme se báli, jak to dopadne, aby to neublížilo nám nebo našim dětem. Za ty ohlasy, které to sklidilo, jsem velmi vděčný, byl to hezký a pozitivní díl bez hádek a negativ," říká.

Roman Tomeš: Výměna nám pomohla

Do Výměny manželek šli manželé v pravou chvíli, jelikož si prošli krizí. Tu, i díky Výměně, dokázali překonat a pomohla jim víc, než na začátku tušili.

"Do pořadu jsme šli, abychom poukázali na nějaké sociální problémy, to byla naše podmínka. Ať je to díl spojený s charitou, nebo poukazoval na něco, o čem se ve společnosti málo mluví, což samoživitelství je. Druhý důvod byl ten, že jsme měli s Míšou nějaké problémy. Děti, logistika a najednou se z našeho vztahu vytratilo to gró, proč spolu vlastně jsme. Doufal jsem, že díky pořadu se nám to pročistí a stalo se. Hodně nám to pomohlo a dodnes z toho čerpáme. Paradoxně nám to pomohlo víc, než jsme si mysleli," prohlásil Roman Tomeš.

Podruhé bych do Výměny manželek nešel

Romana Tomeše jsme zastihli během setkání hvězd muzikálu Slunce, seno, jahody a povedenou party nakonec opustil v džínách Denisy Grossové, jak informoval web blesk.cz.

Tomeš přitom na party přiznal, že podruhé by už ale do show nešel.

"Jednou stačilo, ač to bylo skvělé. Velmi záleží na tom, jakou rodinu získáte. Pokud ale někdo řeší třeba vztahové problémy, tak mu to může pomoci, ale na druhou stranu bych to i nedoporučoval, je to riskantní. Myslím si, že některé vztahy na tom nejsou tak špatně, jak vypadají, a Výměna jim může uškodit. Jste deset dnů pod tlakem kamer a některé situace jsou vyhrocenější než v reálu. Ten bulvární a divácký tlak může ten rozchod podnítit," uzavřel Roman Tomeš.

Vítěz Survivoru Tomáš Weimann: Lásku hledá marně. Přiznal, proč to nevyšlo se Žanetou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy