Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 MS v hokeji 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Výměna manželek nakrkla diváky: Hnusné týrání psa, vezměte jim to nebohé zvíře, zuří lidé

Martina a Nikol se vymění v dalším díle Výměny manželek.
Zdroj: koláž eXtra.cz/Se souhlasem TV Nova
+ Další 3 fotografie
výměna manželek

Fanoušci oblíbeného pořadu Výměna manželek si mohli tentokrát vyplakat oči. Naprosto je zničil pohled na domácího mazlíčka rodiny z obce Koberovy u Turnova. Náhradní maminka Nikol měla podezření na týrání a vzala zuboženého pejska na veterinu. Diváci pořadu na sociálních sítích zuří. 

Týrání psa

Diváci dnešního dílu Výměny manželek se dnes mohli prostřednictvím televizních obrazovek jako tradičně seznámit se dvěma rodinami. Své povinnosti si tentokrát vystřídaly energická trojnásobná maminka Nikol s mírnější maminkou pětiletého syna Martinou.

Ani tady nebyla nouze o dramata. Nikol po svém příjezdu do svého nového bydliště prožila šok a problémů zde měla hned několik. Nejenže celý obývací pokoj zapáchal cigaretovým dýmem, ale veliké starosti jí dělal i pejsek, který vůbec nebyl v dobrém stavu. Její podezření z týrání domácího mazlíčka došlo až tak daleko, že se rozhodla vzít jej na veterinu.

Martina si na druhé straně užívala doslova dovolenou. Přestože si s tatínkem Martinem rozuměla, ani jim se nevyhnula krize. Martin totiž ztratil nervy, když jim onemocněl nejmladší z dětí Mikuláš. Podle jeho názoru se náhradní maminka nedokázala o syna postarat. Martina si uvědomila, že jim to s manželem doma nefunguje, a začala o jejich vztahu pochybovat.


Rozzuření diváci

Utrpení pejska v rodině diváky naprosto zničilo. "Brečela jsem a nadávala jsem celou dobu. Modlím se, aby pejska odebrali," napsala na sociální síť Výměny manželek Pavlína. "Nechápu přihlížení štábu už jen při podezření na týrání zvířete," rozčilovala se Renata.

"Pejska takovým lidem okamžitě odebrat," nechal se slyšet Simon. "Hláška typu, že je to jen ořech... Takovou bych mu ji načoudila," rozhodila Honzova poznámka o domácím mazlíčkovi Dominiku. "Pejskovi veterinářka mohla počítat žebra. Spal na studené chodbě, a že by mu dávali vyváženou stravu, se také říct nedá. Začali se o něj zajímat až v průběhu Výměny, kdy s ním náhradní manželka došla na veterinu apod.," popsala smutně dění tohoto dílu Martina.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Výměna manželek

Výměna manželek je reality show, kterou od roku 2005 vysílá TV Nova. Manželky ze dvou rodin se na deset dní vymění, to vše pod dohledem kamer. Na konci pořadu se všichni zúčastnění setkají a zrekapitulují, k čemu během Výměny manželek došlo. Aktuální řada Výměny manželek.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy