Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Výměna manželek: Náhradní manžel hrál na kameru svatouška, pak utekl bez rozloučení

Zdroj: se souhlasem TV Nova
Středeční díl Výměny manželek přinesl další drama a slzy. Diváci se mohli seznámit s 41letou Miriam z obce Dvorce na Bruntálsku, která to v životě neměla úplně jednoduché. Na druhé straně byla 32letá Katka, která má s manželem Václavem tři děti a dokonalý vztah. Manžel jí neustále pomáhá, podporuje ji a moc se milují. Konec Výměny však překvapil nejen Katku, ale všechny účastníky pořadu. Po Michalově útěku padlo ze strany Miriam důležité rozhodnutí.

Mirčin bývalý partner, se kterým byla sedm let, ji dlouhodobě mlátil a ona si to nechávala pro sebe. Teď ví, že kdyby u jejího současného manžela Michala k něčemu takovému došlo, tak ho opustí. Ale ani u nich to není tak růžové a často se hádají. Miriam a Michal na sebe skoro nemají čas a partner si navíc nepřeje, aby musel po únavné a dlouhé práci přijít domů a ještě navíc pomáhat s domácností.

Podle Vaška si Miriam nesmí nechat líbit, že na ni její 29letý Michal stále křičí a nic se mu nelíbí. Michal má však za sebou nepěknou minulost, kdy si dohromady odseděl 12 let ve vězení. Své náhradní manželce Kateřině pak Michal přiznal, za co seděl a jak se k Miriam dostal. Kateřina však na jejich vztahu vidí pár zádrhelů, například to, že Michal vidí svou drahou polovičku spíše jako matku nebo je s ní proto, aby se vždy měl kam vrátit. Miriam pak v Rakovníku náhradnímu muži potvrdila, že od ní Michal několikrát utekl, a to spolu v té době byli 3,5 roku.

Michalovi navíc vadilo, že s nimi stále žijí děti jeho chotě. 16letý Daniel v průběhu Výměny ukončil školní docházku a už se těšil, že půjde po prázdninách do práce a začne si vydělávat. Katka má však na vzdělání jiný názor a v její rodině by Dana poslala dál studovat. Miriam má doma ještě plnoletou dceru Mirku, která už má i vlastní miminko.

Jiná výchova i situace v rodinách

Rozdíl v rodinách byl obrovský. Miriam byla zvyklá být na většinu věcí sama, nestarat se o sebe a chodit pomáhat svému partnerovi s těžkou prací na stavbě. Naštěstí měla při ruce dceru Mirku, která pomáhala s úklidem a vyvařovala. Katka na druhé straně měla doma vždy za zády pomoc celé rodiny. Měla tedy i čas a prostor se o sebe starat, věnovat se dětem a trávit čas s manželem.

Miriam v průběhu Výměny přišla s další bombou. O zdravotních problémech se lidem lehce nemluví, ale nakonec přiznala, že ji něco trápí. "Potkala mě rakovina a ta trombóza. Pětkrát na sále s nohou. Ta nemoc mi vzala hodně," vylíčila Miriam s tím, že od svých dvaceti už se potýká s bolestmi. Zdravotní stav pak dopadl nejen na její tělo, ale i na psychiku. "Člověk už je zvyklej na tu bolest. A musí dělat kolem těch dětí a všeho," dodala. Když pak přiznala, že jí není dobře, začaly se o všechno starat děti tak, jak jsou zvyklé, když není dobře jejich mamince.

Katce se ale celou dobu nezdálo Michalovo chování. Když se pak potkala i s náhradní babičkou, byla v šoku a v podstatě dostala facku. Michal je totiž běžně neuvěřitelně sprostý, což potvrdila i dcera, stále se hádá a na Kateřinu dělal jen psí oči a byl slušný před kamerou. "Vůbec nevím, s kým tady jsem," smutnila Katka, která v něm na začátku viděla jen příliš upřímného sympatického muže, který si neprošel ničím příjemným.

Dcera pak přiznala, že půjčila Michalovi auto a druhý den u ní byla policie s tím, že se s jejím autem kradlo na benzince. Miriam si před svým mužem prý schovává i klíče a peněženku... A s těmito informacemi se rozhodla Katka Michala konfrontovat. Náhradní manžel se pak stihl pohádat i s dcerou své chotě a začal se dost vztekat. Uklidnil se několika hlubokými výdechy poté, co prohlásil, že by nejraději odešel od rodiny okamžitě. A jak řekl, tak udělal. Když se Katka s Mirkou vrátily z nákupu, byl Michal pryč i se všemi svými věcmi.

Mezi šesti očima

Michal nedorazil ani na společné setkání a zůstal na útěku, což mrzelo Miriam asi úplně nejvíc. Katka pak vysvětlila, že před ní byl Michal moc hodný, fungoval a pomáhal, ale pak jí ostatní otevřeli oči. Vysvětlila, co se stalo před jeho útěkem a pak Miriam poprosila, aby už ho zpět k sobě nepouštěla a nezůstávala u zedničiny. Mirka propukla v pláč, vychválila své děti do nebes a pochopila, že musí začít znovu a bez Michala. Katka ji při tom utěšovala. "Šanci mu nedám, už jich měl hodně," slibovala Miriam rozvod.

Související články

Další články