Trendy tagy Andrea Verešová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Výměna manželek na venkově: Velké hospodářství, prasata a kydání hnoje

+ Dalších 5 fotografií
Ve středečním premiérovým díle Výměny manželek uvidíme, jak si Hanka poradí se dvěma dětmi a poměrně velkým hospodářstvím a jestli se dokáže Adéla přizpůsobit pro ni nudnému životu bez pořádné práce.

V nové epizodě Výměny manželek se setkáme s rodinou z Břežan, Hankou (33), Janem (43) a Honzou (13). S nápadem jít do Výměny manželek přišla Hanka, pár se chce totiž vzít a chtějí zkusit, co s nimi udělá být deset dní bez sebe. Sami říkají, že se spolu často hádají, a to zejména kvůli synovi Hanky. Každý z nich má na jeho výchovu odlišný názor.

Na druhé straně poznáme Adélu (25), Marcela (45), Štěpánku (4) a Vanesu (8 měsíců), kteří žijí v Bedřichově. Hlavním problémem je výchova Adéliny dcery Štěpánky, kterou má z předchozího vztahu. Rodina má také větší hospodářství, které si prosadila Adéla.

A právě toto velké hospodářství bude obrovskou výzvou pro Hanku, která není na zvířata vůbec zvyklá. Navíc má strach z koní i prasat. Denně však musí veškerá zvířata nakrmit a nutné bude i kydání hnoje. Do toho všeho se musí starat o děti a svého náhradního manžela. O tom, že ji čeká odpočinek, tak nemůže být ani řeč.

Premiérová Výměna manželek už ve středu večer na Nově.

Související články

Další články