Rodina Veroniky upadla v nemilost a veřejnost drsně útočí prostřednictvím Facebooku hlavně na pana Vladimíra. Portál TN.cz upozornil na to, že mnozí lidé naznačují, že Láďa je ve skutečnosti spartakiádní vrah Jiří Straka.

„Podoba, původ (Praha), věk, vše sedí. Má se nacházet v Moravskoslezském kraji, že by zrovna v Bruntále?“ ptá se třeba na facebookových stránkách Výměny manželek jeden uživatel.

Situace prý zašla tak daleko, že rodina zažívá kvůli Výměně manželek opravdové peklo. Vláďa prý už přišel o práci a dcera nemůže chodit do školy.

„Když jdu po městě, lidi si na mě ukazují – to je ta paní, co žije s vrahem,“ tvrdí paní Veronika. Její rodina se brání a předala celou věc policii.

„Zatím to mají počítačoví analytici policie, stáhli si koláže fotografií mě a Jiřího Straky a zjistí, kdo ty pomluvy šíří,“ uvedl pro TV Nova pan Vladimír.

Manžel z Výměny manželek samozřejmě nemá s vrahem Strakou nic společného. Sexuální zvrhlík Straka je totiž vykastrován a dnes byste ho asi ani nepoznali. Žije údajně v obci Hnojník na Frýdecko-Místecku a rozhodně nevypadá jako silný a zdravý chlap, jako Láďa z novácké reality show.