Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Výměna manželek má novou špindíru: S úklidem bylo vše jinak, tvrdí Žaneta

Výměna manželek má novou špindíru: S úklidem bylo vše jinak, tvrdí Žaneta
Zdroj: TV Nova
+ Další 2 fotografie
výměna
Nová epizoda reality show Výměna manželek divákům představila rodinu z Frýdku-Místku, Kateřinu (41), Edu (47) a Elišku (14). Na druhé straně se seznámili s Žanetou (25), Davidem (23) a Davidem (1,5), kteří žijí v Zábřehu. Žaneta byla už během vysílání diváky korunována na další nezapomenutelnou špindíru. Jak se jí dnes daří?

Nová epizoda Výměny manželek divákům představila Žanetu, Davida a jejich syna Davídka, kteří společně žili v Zábřehu na Moravě. Po natáčení v jejich domácnosti došlo hned k několika razantním změnám.

Už během Výměny manželek 2020 byla Žaneta diváky označena za jednu z největších špindír v historii pořadu. Obzvláště moment, kdy nechala na umyvadle použitou vložku, byl skutečně šokující. Její náhradní manžel ji nazval šmudlou a ještě před koncem natáčení se zbavil všeho, co používala.

Žaneta se po Výměně televizi Nova svěřila, že s úklidem bylo vše jinak. Doma prý vytírala a zametala několikrát denně, jen kvůli fabrice vedle domu prý byla domácnost permanentně zanesená prachem, který nešel uklidit. Blechy či štěnice, které měly pokousat jejího syna, vysvětlit nedokázala.

Velké změny

Po natáčení se David rozhodl Žanetu požádat o ruku a následně vztah skutečně stvrdili manželstvím. Navíc se pustili do rekonstrukce bydlení a jejich domácnost údajně už teď vypadá úplně jinak, než jak vypadala během Výměny.

Elizabeth Kopecká klofla slavného herce: Vnadná zpěvačka prozradila detaily seznámení

Související články

Další články

Nejnovější kauzy