Středeční Výměna manželek byla pěkně vyostřená. A to hlavně díky Láďovi, který se projevil jako naprosto neschopný chlap, který si po svém boku nezaslouží žádnou partnerku, dokud nedostane rozum. Kromě toho, že dlužil finančnímu úřadu šest miliónů korun, se nezdráhal na kameru prohlásit, že do práce rozhodně nepůjde, protože by mu skoro celou výplatu sebrali.

Láďa perlil před zraky kamer opravdu skvostně. Za každou cenu musel ukázat, že on má pravdu, a to i v případě, kdy v závěru byl před zraky diváků za naprostého idiota. Situací, při kterých docházelo ke konfliktům mezi Láďou a Sylvií, bylo víc než dost.

Jedna z opravdu vyhrocených situací se ale na televizní obrazovky nedostala. Po všech těch neshodách a hádkách si Láďa myslel, že stráví poklidné odpoledne se Sylvií a rodinou na pražské Náplavce.

Láďa výlet komentoval slovy, že se mu to velice líbilo a celé odpoledne bylo poklidné. Ale Sylvie měla rozhodně jiný názor. Z výletu nebyla vůbec nadšená, protože na zemi našla injekční stříkačky a okamžitě se zeptala Ládi, co s tím budou dělat, že u nich doma se tyto případy řeší policií.

No a problém byl na světě. Láďa nápad Sylvy zavolat policii nesdílel. Okamžitě po ní vyjel, že tohle řešit nebude, protože to bude ještě na něj a tyhle injekční stříkačky přece nikoho neohrožují.

Takže údajně pohodový výlet skončil hádkou a domů se oba dva vraceli zvlášť.