Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Výměna manželek: Krkavčí matka Vendy se neuměla postarat, náhradní manžel z ní šílel

Zdroj: TV Nova
+ Další 4 fotografie
rodičovství
V epizodě show Výměna manželek ze dne 27. 1. 2021 se diváci setkali s rodinou z Turnova, Vendy (32), Mariem (48), Mariem (9 měsíců), Veronikou (3,5) a rodinným přítelem Zdeňkem. Na druhé straně poznali Kateřinu (23), Honzu (25) a Miu (1), kteří žijí ve Velkých Hamrech. Vendy se už během prvního dne v náhradní rodině nesnažila nabídnout Honzovi pomocnou ruku a on i druhé ráno obstarával malou dcerku sám. Ukázalo se, že to, jak je jeho náhradní manželka pohodlná během natáčení, odráží, jak pohodlná je doma. Mladičká Kateřina by ji mohla lecčemu přiučit, v osmi očích ale bylo evidentní, že o to Vendy nestojí.

V novém dílu show Výměna manželek diváky nešokoval nepořádek, ale na přetřes přišlo téma výchovy a péče o děti. Zatímco mladičká Kateřina přijela do rodiny, kde bylo běžné, že devítiměsíční chlapeček Mario tráví čas hlavně v chodítku, Vendy přijela do fungující rodiny a byla od začátku neschopná.

Už první večer si Honza všiml, že mu Vendy ani nenabídla pomoc například při koupání dcery. I druhý den obstaral Miu sám a Vendy natolik nevěřil, že v práci trávil jen minimum času. Kateřina na druhé straně nestačila zírat, kam se to vůbec dostala. Náhradní manžel Mario spolu s rodinným přítelem Zdeňkem otevírali jedno pivo za druhým a tvrdili, že doma se nevaří, protože rodina chodí jíst do nedaleké pizzerie.

Zatímco Vendy diváci viděli převážně v záběrech, kde kouří, a když už něco dělala, nepovedlo se jí to, kupříkladu hledání hřiště nebo vaření kaše, při kterém poničila hrnec, Kateřina se v Turnově činila. Devítiměsíčnímu Mariovi se věnovala, hrála si s ním i s malou Veronikou, a co víc, za dobu natáčení ho zvládla naučit lézt.

Výměna názorů

Mezi osmi očima, tentokrát netradičně mezi deseti, protože dorazil i Zdeněk, se mladá maminka Kateřina div nehroutila. Vendy jí vyčetla, že Mia dostává tolik mléka, a Kateřina se do ní pustila. „Tvůj syn to mlíko neznal. Dát devítiměsíčnímu dítěti mlíko jednou za den je ostuda, to dítě ho potřebuje na vápník,“ ohradila se.

Vendy poznamenala, že malá k ní nechtěla, bála se jí, a proto se o ni nestarala. „Já se jí nedivím. Víš proč? Já se svý holce věnuju od rána do večera. Ty odložíš dítě do chodítka a to je všechno. Kur*íš mu páteř. Chudák dítě. Proč u sebe nemáš další dvě děti? Něco to o tobě vypovídá, nejsi dobrá máma, pro mě nejsi dobrá máma. Vy akorát abyste měli pití, abyste si mohli zachlastat a to je všechno,“ vyčítala naštvaná Kateřina.

Slova Kateřiny se s pochopením nesetkala. „To, že chlastá, je jeho věc. Nevidím v tom problém, tak si dá piv třeba 10, hlavně si na něj zarobí, tak jako co,“ odvětila Vendy, která tvrdí, že jí dosavadní styl života vyhovuje a že do její výchovy nikomu nic není.

Související články

Další články