Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Výměna manželek: Jiřina vrací úder, Kateřina se u nás ptala, kde sežene marihuanu

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 11 fotografií
drogy
První Výměna manželek letošního roku byla skutečně velmi dramatická. Po odvysílání dílu se vlna kritiky snesla na obě účastnice. Kateřina (24) nenechala na Jiřině (29) po 10 dnech v její rodině nit suchou a řekla, že doufá, že má na krku sociálku, kterou na ni poslala. Jiřina redaktorům eXtra.cz ale svěřila tajemství, díky kterému by se sociálka mohla zajímat spíše právě o Kateřinu. Tu totiž hned druhý den v náhradní domácnosti zajímalo, kde sežene marihuanu.

Výměna manželek 2020 započala velmi drsným dílem. Diváci nešetří kritikou na obě aktérky. Jiřina pro eXtra.cz exkluzivně promluvila o tom, jak to skutečně bylo s autismem jejího staršího synka a co všechno v televizi nebylo. Diváci na ni názor v pozitivním slova smyslu alespoň trochu změnili, Kateřina na ni však špínu chrlit nepřestala.

V rozhovoru pro televizi Nova Kateřina promluvila o tom, jak se jí žilo v domácnosti, kde podle ní rodiče zanedbávají děti. „Sociálka mi o postupu vědět nedala, jsem ale ráda, že jsem tam šla a doufám, že to nějak řešili, třeba na ně teď dohlíží,“ řekla. „Občas jsem v kontaktu s jejich sousedy, prý tam byli na návštěvě a vypadá to tam pořád stejně,“ dodala.

Kateřina se do paměti diváků nechvalně zapsala jako žena, která nedokázala ustát plnou plenu svých náhradních dětí. Neustále se jí navalovalo a vypadalo to, že bude každou chvíli zvracet. Podle veřejnosti byla její gesta před dětmi neohleduplná.

Shánění drog

Jiřina si mezi osmi očima od Kateřiny vyslechla skutečně nepěkné věci a spoustu nadávek. Sama Kateřina ale podle ní barvu nepřiznala, manžel jí totiž prozradil, čeho se hned druhého dne v novém domě domáhala. „Manžel říkal, že přijela a hned druhý den se ho ptala, kde sehnat marihuanu,“ prozradila eXtra.cz Jiřina. „Pak ji sehnala a dala si, víc ale nevím,“ dodala.

Matka autistického Radečka tak vrátila úder ženě, která na její rodinu poslala sociálku a která o ní prohlásila spoustu velmi ošklivých věcí. Zdá se, že dámy budou ještě dlouho po pořadu na nože a na klid zbraní to rozhodně nevypadá.

Související články

Další články