Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Výměna manželek jenom pro silné žaludky: Roky prošlé jídlo a jiné chuťovky

+ Dalších 5 fotografií
Výměna manželek bude tento týden opravdu "chuťovka", a to hlavně pro maminku dvou dětí Ninu, která se z luxusního domečku dostane do polorozpadlé barabizny, kde na ni čeká pět dětí. A nejen to pro ni bude šok. Po celém bytě totiž bude nacházet různé "poklady" v podobě prošlých potravin. A datum spotřeby bude leckdy staré až několik let!

Nina (39), její manžel Dušan (39) a děti Vojta (10) s Nikolou (13) z luxusní, nově postavené vilky na straně jedné. Ingrid (35), manžel Jiří (47), synové Jirka (17), Michal (10), Patrik (10), Vojta (10) a dcera Nikola (13) ze starého baráku na straně druhé. Jak tohle může dopadnout?

Maminka Nina bude šokovaná hned po příchodu do nového domova. Pod dřezem najde špinavý kutloch, kde jsou zároveň mycí prostředky i potraviny. A v dlouho nemyté lednici bude ještě větší překvapení. Během úklidu najde staré jogurty. Některé dokonce od Vánoc! A je přitom děti doma běžně jedí.

Jeden z jejích „nových synů“ dokonce přiznal, že v noci zvracel. A na vině mohl být právě prošlý jogurt, který předtím večer snědl. Nina nechápe, že jejich matka Ingrid nechává veškerý úklid na dětech. Podle toho to také v domku vypadá.

Určitě se bojí, co se během deseti dnů stane v její domácnosti a jak příchod nové mámy vezmou děti.

Související články

Další články