Manželství Ivy a Mariana prvním pohledem působí, že jde spíše o otce a dceru, než zamilovaný pár, který vychovává sedmnáctiměsíční Dominiku. Ve skromně vybaveném bytě redaktorům eXtra.cz poskytli otevřený rozhovor.

„První pohlavní styk jsem měla v jedenácti letech,“ šokovala Iva s tím, že prý podlehla z donucení partnerovi, který ji i fyzicky napadal. Její dětství nebylo procházkou růžovým sadem. Naopak. Alkohol a drogy zkusila už ve dvanácti letech.

Mariana lidé na internetu pranýřují a vyjadřují se o něm jako o pedofilovi. Jenže možná mnozí zapomínají na to, že kdyby nebylo jeho, mladá Iva by skončila hodně špatně.

„Miluji ji a co jsme se bavili, prý se mnou zůstane až do smrti,“ popsal nám Marian základní stavební kámen jejich vztahu. „Miluji ho,“ doplnila Mariana jeho mladá manželka. Pár si nepřipouští ani skutečnost, že z Ivy se za pár let stane dospělá žena, kteri možná bude chtít dohnat mládí. Věří na sílu lásky. Možná naivně, ale kdo ví…

Podívejte se na autentickou zpověď manželského páru, který prý do reality show nešel kvůli honoráři, ale aby si vyzkoušel, jaké je žít s jinými lidmi.