Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Výměna manželek: Ivana syslí obří hromady jídla, náhradní partner Evžen si neví rady

+ Dalších 9 fotografií
Středeční premiérová Výměna manželek bude opět pořádné drama. Tentokrát diváci nahlédnou do života obsesivní Ivany (55), která se pokusí vedle pohodového náhradního manžela Evžena zbavit svého zlozvyku a také na Martinu (50), která se pokusí vyžehlit vztahy mezi otcem a synem v rodině ze Zvíkova.

V nové epizodě pořadu Výměna manželek se diváci setkají s rodinou z městysu Vraný, Martinou, Evženem a Gábinou. Do Výměny manželek přihlásila rodinu Martina. V poslední době se partneři na jejich vkus až příliš hádají. Hlavním problémem sympatického páru je dům, který potřebuje rozsáhlejší rekonstrukci. Práce na domě celou rodinu svazuje, protože na nic jiného nezbývá čas.

Na druhé straně poznají diváci Ivanu, Iva a Iva, kteří žijí ve Zvíkově. Problémem páru po 17ti letém soužití je absence témat ke komunikaci, zkrátka si spolu nemají co říct. Ivana má pocit, že všem ostatním dělá hospodyni, ale když ona potřebuje pomoc, tak se jí nedočká.

Hromadění potravin jako obsese

Právě to, že je Ivana velkou hospodyní, se ukáže jako problém. Martina totiž zjistí, že až chorobně hromadí nejrůznější potraviny. Neuvěřitelné množství zásob, která doma má, není absolutně potřeba. Stěžovat si v tomto směru začne na náhradní manželku i Evžen. Ivana mu připomíná jeho babičku, která ho do jedení přímo nutila. Navíc neustále vaří další a další jídlo, i když se ještě nesnědlo to, co už navařeno bylo.

Podaří se náhradnímu manželovi Evženovi tuto Ivaninu vlastnost zmírnit?

Související články

Další články