Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Výměna manželek: Ivana syslí jídlo jako veverka před zimou, prošlé potraviny způsobily žaludeční problémy

Zdroj: TV Nova
+ Dalších 9 fotografií
zásoby
Středeční premiérová Výměna manželek byla opět zajímavá. Tentokrát diváci nahlédli do života obsesivní Ivany (55), která se pokusila vedle pohodového náhradního manžela Evžena zbavit svého zlozvyku, a také na Martinu (50), která se snažila vyžehlit vztahy mezi otcem a synem v rodině ze Zvíkova. Z Ivany a jejího neustálého nakupování a hromadění jídla jsou nešťastní nejen členové její domácnosti, ale i náhradní rodina. Martině nebylo zrovna dobře, když musela vyhazovat potraviny, které byly i několik let prošlé.

V nové epizodě pořadu Výměna manželek se diváci setkali s rodinou z městysu Vraný, Martinou, Evženem a Gábinou. Do Výměny manželek přihlásila rodinu Martina. V poslední době se partneři na jejich vkus až příliš hádali. Na druhé straně poznali diváci Ivanu, Iva a Iva, kteří žijí ve Zvíkově. Problémem páru byla absence témat ke komunikaci, zkrátka si spolu neměli co říct.

Během natáčení se ukázalo, že mnohem větším problémem než komunikace je v rodině Ivany a Iva hromadění. Ivana totiž neustále nakupuje nové a nové potraviny, čímž doma vytváří zásoby a má tak doma i jídlo, které už není dobrý nápad požívat.

Martina, které v náhradní domácnosti došla trpělivost, se rozhodla udělat v Ivanině kuchyni velkou čistku. Ivo a Ivo jí pomáhali. „Tohle je do 11. března 2019. To vyhodíme. Vím, že vás to štve, máma si to snad trošku uvědomí. Vyházejte to ven, co se nespotřebuje, to vyhodíme,“ zavelela. Náhradní manžel i syn souhlasili.

Nešťastný manžel

Ivo je z křečkování své ženy nešťastný. „Mě to štve dlouhou dobu, že se nakupuje přes rozumnou zásobu. Jestliže je tady kvantum salámu, kterej se nesní, tak to jsou finance, které se sypou do kanálu,“ řekl při vyklízení lednice.

Do odpadkových pytlů letěla obrovská spousta jídla, například šunkové pěny, dlouho prošlé sladkosti a dokonce i potraviny, jejichž trvanlivost vypršela v roce 2017. Martina se mezitím zbytečně modlila, aby Ivana nevytvořila stejné zásoby u ní doma.

Mezi 8 očima

Téma přehnaných zásob jídla přišlo na přetřes i při setkání obou manželských párů. „Teď přijdete domů a vlastně máte navařeno na dnešek i na zítřek,“ řekla Ivana skoro okamžitě. „Já to uvedu na správnou míru, papání máme ještě na týden minimálně,“ upřesnil Evžen.

„Máme co vyhazovat. Já nechci nic takového v mrazáku, protože jsem tam měla takové problémy se žaludkem, že se na to jenom podívám a bude mi špatně. My jsme vyhodili zkažený jídlo minimálně za 1500,“ rozzuřila se Martina. Ivana se ale ohradila, že nic nenakupuje. Ivo jí dal nůž na krk a řekl, že hromadění jídla musí přestat.

Související články

Další články