Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

Výměna manželek: Dominik (7) a Pepík (2) jsou vystrašení z rodičů, bojí se jich

Výměna manželek: Dominik (7) a Pepík (2) jsou vystrašení z rodičů, bojí se jich
Zdroj: tv nova
+ Dalších 7 fotografií
Výměna manželek
Ve středu na obrazovkách televize Nova poběží další premiérová Výměna manželek. V novém díle uvidíme, jak si poradí temperamentní Veronika se starším prozatímním partnerem a dvěma neposednými kluky. Také se tam dozvíme, jestli se Monika, která vyrůstala v dětském domově, zvládne přizpůsobit naprosto odlišné domácnosti.

Už ve středu budeme moci sledovat na obrazovkách televize Nova další premiérovou Výměnu manželek. V nové epizodě se nám představí rodina z Liberce, kterou tvoří Monika (30), Tomáš (50), Dominik (7) a Pepa (2). Na druhé straně se nám představí rodina, která žije v Milovicích. Je tvořená Veronikou (30), Vojtou (41), Bárou (10) a Veronikou (1,5).

Liberecký pár spolu žije tři roky. Pepa je jejich společným dítětem. Starší Dominik je syn Moniky z předchozího vztahu. Monika řeší s Tomášem velký problém. Vadí jí, že ji Tomáš neustále cepuje. Přijde jí, že ji bere spíše jako dceru než jako plnohodnotnou partnerku. Pár doufá, že jim Výměna pomůže a začnou si sebe více vážit.

Druhou rodinu do Výměny manželek přihlásila Veronika. Chtěli zkusit něco nového a lákala je i finanční odměna. Pár má vcelku poklidný vztah. Mají jen drobné rozpory ohledně výchovy dětí a chodu domácnosti. Ovšem až v náhradní rodině Veronika pozná, že jejich rozepře jsou naprosto banální. Po příchodu do náhradní rodiny totiž zůstane v šoku. Dominik je podle ní naprosto vystrašený ze svých rodičů a je z něj hromádka neštěstí, Pepa zase trpí velmi silným atopickým ekzémem a navíc hodně šilhá. Rodiče podle ní toto neřeší tak, jak by měli. Podaří se Veronice v náhradní rodině něco změnit? To se dozvíme v premiérové epizodě Výměny manželek v televizi Nova ve středu v 20:20 hodin.

Tajemný pár na veřejnosti: Petra Nesvačilová ukázala přítele, se kterým čeká miminko

Související články

Další články

Nejnovější kauzy