Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Výměna manželek: Despotický manžel nepustí svou ženu ani ke kamarádce!

Výměna manželek: Despotický manžel nepustí svou ženu ani ke kamarádce!
Zdroj: Se souhlasem TV Nova
+ Další 2 fotografie
reality show

V dalším díle reality show Výměna manželek v televizi Nova opět došlo na vypjaté emoční situace. Gabriela se čtyřmi dětmi si vyměnila místo s Naďou s jedním dítětem. Postupně na povrch vyplavou nepěkné věci. Gabriela je na všechno sama a svého muže Davida se bojí.

Reality show Výměna manželek v televizi Nova se v dalším díle opět podívala pod pokličku českých rodin. Tentokrát si vyměnily své role Gabriela z Rotavy se čtyřmi dětmi a Naďa z Duchcova s jedním dítětem.

Manžel si neumí ani nachystat montérky

Gabriela hned na začátku Výměny odhalila, že v jejím vztahu není něco v pořádku. Připadá si jako služka, všechno dělá sama. Manželu Davidovi dokonce před pátou ráno chystá montérky do práce. Štefanovi, u kterého nyní bude deset dní pobývat, zas vadí, že mu jeho přítelkyně nedá ani pusu.

"Je to stereotyp, připadá mi jako kamarád," říká jeho přítelkyně Naďa. "Připadá mi jako moje máma," zabije pak hláškou Štefan. To už se ale ženy rozjíždí do svých nových domovů. Gabriela krátce po příjezdu propukne v pláč. Stěžuje si na svého muže Davida, má z něho strach.

"Pán je takový miminko," hodnotí svého náhradního manžela Naďa. Gabrielu udivuje, že Štefan doma hned zametal a rovněž si po sobě ustlal. To David hned kritizoval jídlo, které mu Naďa uvařila, že nebylo dost dobré.

Ženu má uvázanou na obojku

Následně se Naďa dozví od dětí, že v domácnosti panuje toxická atmosféra. Děti se bojí svého otce a někdy by raději zmizely někam pryč. David se prý hodně změnil po smrti svého otce. "Neumím si to představit, že by dítě říkalo, že chce být někde jinde než doma," kroutí hlavou Naďa.

Ani ona však nemá vždy na růžích ustláno. Štefan je podle ní žárlivý. Jenže následně zjistí, že to je nic proti Davidovi. Ten jí v diskusi řekne, že svou ženu nepustí prakticky nikam, a to ani, pokud by si chtěla vyrazit s kamarádkami. Je otázkou, zdali si nespletl manželství s vězením nebo pracovním táborem.

Naopak Štefan mezitím zmizí během nakupování pracího prášku kamsi na celé dopoledne, což Gabrielu udivuje. Musí pak za trest koupit zbytku osazenstva zmrzlinu. Z Nadi následně vypadne, že 8 let nebyla v cukrárně. "Ty chodíš do práce a druhou šichtu máš doma, ty se ho bojíš," zhodnotí její situaci lakonicky Štefan s tím, že se začíná bát o svoji přítelkyni Naďu.

Sám má však jiné máslo na hlavě. Pořád váhá s tím, zda si Naďu vzít. "Necháváš si zadní vrátka a to není fér," říká mu Gabriela. Naďa nakonec donutila Davida se zapojit do chodu domácnosti. I Štefan má však poněkud zkreslené představy o fungujícím rozdělení rolí ve vztahu: "Já toho doma moc nedělám, to bych mohl mít bokovku," vypadne z doposud sympatického otce.

Násilí v rodině a svatba na závěr

Gabriela se svěří při návštěvě Štefanových kamarádů s další smutnou záležitostí. Nemůže se obrátit na své rodiče. Do teď se totiž nesrovnali s tím, že je její muž Rom a v případě problému by jí to "omlátili o hlavu".

Nastává konečně shledání párů. David se rozbrečí, přičemž Štefan na něj ostře spustí: "Tvoje žena se tě bojí! Uhodil jsi ji někdy?" David přizná, že ano, přičemž k tomu měl prý důvod. Štefan si rozmyslel své váhání a na konci oznámí, že si Naďu přeci jen vezme. "Už nebudu nadávat ženě, že je špinavej talíř," kaje se David. Je otázka, jestli mu to lze věřit.


Související články

Další články

Nejnovější kauzy