Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Výměna manželek: Dělám si to sama, ruce mám v pořádku. Ale chlap by se hodil! Jaký musí být ideální muž na mačkání hada?

+ Dalších 47 fotografií
Potetovaná Jana z Výměny manželek je nyní bez přítele. Redakci eXtra.cz sdělila, že si to dělá sama. Chlap by se prý hodil, ale Jana je hodně vybíravá. Jaký by měl být ten ideální muž?

Potetovaná Jana šla do sebe. Už rozhodně nemíchá alkohol a prášky. Naopak je z ní kočka, za kterou se otáčí desítky mužů. „Mohu si vybírat, ale jsem náročná, to je ten problém,“ říká Jana bez obalu.

„Jak by měl vypadat ideální muž? V první řadě musí mít práci, být upřímný a zábavný. Musí mít rád moje holky, tolerovat hady a být se mnou v Německu. Nesmí být hádavej, měl by to být romantik a měl by umět německy. Samozřejmě musí dobře vypadat, hezky se oblékat a být dobrý v posteli. A musí nás všechny tři milovat,“ sdělila Jana pro eXtra.cz. Je opravdu hodně náročná, to má pravdu.

Jana dodává, že přítel by měl být také věrný. To je základ.

„Jsem nyní hodně nedůvěřivá. Takže jsem sama. A jak řeším sex? Jedu si to sama, ruce mám naštěstí zdravé. Je to lepší, než mít nějakého debila,“ uzavřela Jana.

Související články

Další články