Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Výměna manželek: Byt plný plazů, červů a sarančat. Jak se tohle dá zvládnout?

+ Další 4 fotografie
Už zítra nás čeká další Výměna manželek, která bude plná plazů, sarančat a jiné havěti. Všichni jsou moc zvědaví na to, jak se náhradní manželka vypořádá s takovými domácími mazlíčky. Rodina z Chebu totiž miluje takové zvěrstvo. Rozhodně se máte na co těšit.

Ve středeční premiérové Výměně manželek uvidíme rodinu z Chebu, kterou tvoří Jitka (29), Oldřich (42), synové Jakub (10), Štěpán (3) a dcery Kateřina (11) a Karolína (7). Na druhé straně se seznámíme se Šárkou (33), Pavlem (33), dcerou Natálkou (13) a synem Tomášem (9), kteří žijí v Třeboni.

Obě rodiny, které se do Výměny manželek přihlásily, mají harmonický vztah. Impulzem pro účast v reality show byla pouze změna a zkouška něčeho nového.

Obrovskou zálibou rodiny z Chebu je chov plazů. V bytě mají desítky agam, chameleona, ale i spoustu červů a sarančat, kterými plazy krmí. Z tohoto zvířectva bude hodně překvapená náhradní manželka Šárka. Jak se s neobvyklými domácími mazlíčky sžije?

Zdá se, že tahle Výměna manželek podle všech ostatních proběhne v naprosté pohodičce. Nebo je to jen zdání na první pohled a náhradní maminky udělají v domácnostech pěkné rošambo? Jak všechno dopadne, můžete sledovat už ve středu ve 20:20 na TV Nova.

Související články

Další články