Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Výměna manželek: Blonďatá veganka v rázné ostravské rodině se 6 dětmi bojuje s alkoholem

Nová Výměna manželek je tady a vypadá to, že aktuální díl bude pořádně vypečený. V tomto díle na TV Nova uvidíme, jak si veganka Romana, která touží po uznání, poradí se šesti dětmi a svérázným tatínkem. A na druhé straně zda bude Petře vyhovovat naprosto odlišný životní styl s jedním dítětem.

V nové epizodě Výměny manželek se podle informací od produkce TV Nova setkáme s partnery, kteří žijí v Karlových Varech, a to Romanou (26), Ondrou (34) a Honzíkem (4). Do Výměny přihlásila rodinu Romana, hlavně proto, aby si Ondra uvědomil, jak se má dobře. Jde totiž o to, že Ondřej je kvůli práci velmi často v zahraničí, a když je doma, údajně prý nic nedělá. Oba jsou velmi temperamentní, takže mezi nimi dochází k hádkám.

Na druhé straně se poznáme s Petrou (32), Vláďou (40), Adrianou (10), Lukášem (9), Terezou (7), Davidem (6), Vendulkou (4) a Eliškou (7 měsíců), kteří žijí v Orlové. I v této rodině přišla s nápadem přihlásit se do pořadu manželka. Přála by si, aby byl Vláďa více aktivní v domácnosti a hlavně aby trochu méně pil. Jediné, s čím pomáhá, je totiž vaření, zbytek starostí je na Petře.

V této Výměně narazíme na dvě velmi odlišné rodiny, každá z nich má totiž nejen jiný přístup k životu jako takovému, ale i k výchově dětí. Asi největší šok tentokrát čeká na veganku Romanu, která bude mít na starosti šest dětí. Nejobtížněji se ovšem bude sžívat se svým náhradním manželem Vláďou, velmi ji totiž vadí, že před dětmi mluví sprostě, a hlavně, že podle ní pije více, než by bylo záhodno. Nastolila tedy pravidla, podle kterých musí Vláďa za každé sprosté slovo dřepovat.

Zdroj náhledového obrázku a videa: TV Nova pro eXtra.cz

Související články

Další články

Nejnovější kauzy