Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Výměna manželek: Barču vyděsí špína na každém kroku a domácnost plná pavučin

Výměna manželek: Barču vyděsí špína na každém kroku a domácnost plná pavučin
Zdroj: TV Nova
+ Dalších 10 fotografií
galerie
V premiérovém dílu show Výměna manželek diváci uvidí, jak si poradí Barča v pro ni zanedbané domácnosti s tatínkem, který se vším pomáhá, a jestli dokáže Kristýna přimět prozatímního partnera, aby se více staral o děti a dům. Barča ale záhy zjistí, že Kristýna není zrovna člověkem, který by jejímu manželovi mohl jít příkladem. Hned po příjezdu ji šokuje špína.

V nové epizodě se setkáme s rodinou z Kolína, Kristýnou (29), Jirkou (22) a Valerií (2). Do Výměny manželek rodinu přihlásila Kristýna. Chce změnit stereotyp, ve kterém se nacházejí. Partneři jsou spolu čtyři roky a za tu dobu už prošli několika krizemi, velkou roli ve vztahu totiž hraje žárlivost.

Na druhé straně se poznáme s Bárou (32), Honzou (27), Damiánem (5) a Sebastianem (1,5), kteří žijí v Týně nad Vltavou. Bára je velkou fanynkou Výměny manželek, a proto se přihlásila. Partneři bez sebe za celou dobu jejich vztahu nebyli ani jeden jediný den. Báře trochu vadí, že Honza je velký flegmatik a neustále hraje počítačové hry.

Báru v náhradní rodině velmi rychle přejde nadšení. Zjistí, že byt, ve kterém má žít následujících deset dní, je zanedbaný. Všude jsou pavučiny, zašlá špína a nepořádek. Druhý den vstane už ve čtyři ráno a začne s úklidem. Při vytírání za skříněmi je šokovaná z množství špíny a dokonce narazí i na malé zvířátko. Podaří se jí dát domácnost do pořádku? To uvidíte už ve středu večer.

Související články

Další články