Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Výměna manželek a selhání ve výchově: Karolína krade peníze, čtyřletá dvojčata bijí i vlastního otce

Výměna manželek a selhání ve výchově: Karolína krade peníze, čtyřletá dvojčata bijí i vlastního otce
Zdroj: TV Nova
+ Dalších 6 fotografií
otřes
V nové epizodě oblíbené reality show Výměna manželek 2021 se diváci setkali s rodinou z Rudníku, Marií (39), Lukášem (28) a Karolínou (12). Na druhé straně diváci poznali Dášu (31), Pepu (31), Jožka (4) a Juraje (4), kteří žijí v Horních Měcholupech. Ačkoliv rodina z Rudníku má velký problém s alkoholem, obě rodiny mají jednu věc společnou - problém s výchovou dětí. Karolína svého nevlastního otce absolutně nerespektuje a čtyřletá dvojčata neznají meze, mlátí svou náhradní matku, otce i babičku.

Ve středečním dílu Výměny manželek došlo opět na pořádné drama. V tomto díle diváci viděli, jak si poradila svérázná Maruška v rodině s divokými dvojčaty a tatínkem, který doma nic nedělá, a jestli si poradila Dáša s partnerem, který má velmi kladný vztah k alkoholu a špatný vztah s nevlastní dcerou.

Ačkoliv láska k alkoholu se týkala jen jedné z rodin, problém s výchovou byl zřetelný v obou. Zatímco Karolína svého nevlastního otce absolutně nerespektuje, mluví s ním sprostě a posílá ho do míst, kde slunce nesvítí, čtyřletá dvojčata jsou jako z divokých vajec a mlátí a kopou do ostatních členů rodiny. Rány od nich schytá nejen Marie, ale i jejich otec Pepa a babička, Dášina maminka.

V průběhu natáčení Marie zjistila, že jí z účtu zmizelo více než šest tisíc korun. Ukázalo se, že ty jí odcizila právě dvanáctiletá Karolína. Na dvojčata pak chtěla jít s ráznější metodou a za zkraty v chování je strčit do ledové sprchy. Toho by se Pepa nedopustil.

Kritika

Diváci se shodují, že ačkoliv problémy v rodině Marie a Lukáše byly výraznější, je evidentní, že výchovu nezvládá ani jedna z rodin. „Ta scéna, kterou černovlasá předvedla se svým chlapem, byla zbytečná. Ta Ukrajinka je má někde a navíc ani oni nejsou svatý, kluky nezvládaj a její matka ukradla jejímu frajerovi pětikilo. Navoněná bída,“ napsala jedna z divaček. Která z rodin byla horší podle vás?

Začalo to nemravným dopisováním, skončilo stalkingem. Známého dýdžeje pronásleduje posedlá fanynka. Vyhrožuje i jeho partnerce

Související články

Další články

Nejnovější kauzy