Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Výměna manželek a prázdných lahví: Lukáš se s náhradní ženou seznamoval opilý, s Marií nasává ostošest

Výměna manželek a prázdných lahví: Lukáš se s náhradní ženou seznamoval opilý, s Marií nasává ostošest
Zdroj: TV Nova
+ Dalších 6 fotografií
pití
V nové epizodě oblíbené reality show Výměna manželek se diváci seznámili s rodinou z Rudníku, Marií (39), Lukášem (28) a Karolínou (12). Na druhé straně diváci poznali Dášu (31), Pepu (31), Jožka (4) a Juraje (4), kteří žijí v Horních Měcholupech. Ani tato epizoda se neobešla bez dramatu, problémy způsoboval především alkohol, který je pro Lukáše velkou vášní. Problém držet pusu dál od hrdla lahve má i Marie, která si v náhradní rodině schovávala pivo do skříně.

V novém dílu reality show Výměna manželek bylo o drama znovu postaráno a nouze o napjatou atmosféru nebyla. Dáša se hned po příjezdu do náhradního domova v Rudníku zděsila kvůli zápachu a špíně, Lukáš ji svým příchodem ve stavu opilosti také zrovna dvakrát nepotěšil.

V domku, kde Marie a Lukáš žijí, byla Dáše zima, náhradní manžel ji vybízel, že když se s ním napije, bude jí teplo. Od počátku navíc bylo jasné, že dvanáctiletá Karolína svého nevlastního otce absolutně nerespektuje. Jeho láska k alkoholu na tom má velký podíl.

Zatímco se Dáša v Rudníku trápila s náhradním manželem, který pil jako duha, její manžel Pepa měl v Horních Měcholupech podobný problém. O čtyřletá dvojčata se začal starat jako nikdy předtím a Marie zatím každý večer pila pivo, které pak schovávala ve skříni. Její kuchyně se rodině nelíbila a kouř dostávala i od tchyně, která si všimla každé nedokonalosti.

Mezi osmi očima

Po celou dobu natáčení dílu pro show Výměna manželek 2021 Dáša zachovávala klid, mezi osmi očima jí ale ruply nervy. Téměř každé její slovo muselo být vypípáno, společně s manželem se do Marie pustili tak, jak to zřejmě nikdy nezažila. Obě rodiny přijely domů s tím, že se něco změní, především Pepa si uvědomil, že se nechoval jako dobrý manžel a že musí své manželce víc pomáhat.

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy