Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Výměna, která sjednotila Česko: Pohodářka Viktorka prozradila recept na štěstí

Viktorie je hodně přírodní typ.
Zdroj: TV Nova, publikováno se souhlasem
+ Další 2 fotografie
reality show

Díl Výměny manželek, kde si vyměnily manželky dvě velmi nesourodé rodiny, zaujal mnoho diváků. Většina z nich fandí netradiční rodině z Mnichovic, která žije v chatce a vyznává uvolněný životní styl. Děti vychovávají "přirozenou cestou" a pro jídlo si občas zajdou i do nějakého kontejneru. Viktorie (28) se nyní v bonusovém videu v televizi Nova svěřila, co ji udržuje stále pozitivní.

Pořad Výměna manželek v televizi Nova opět zaujal nevšedním dílem. Diváci tentokrát pěli chválu na avantgardní rodinu z Mnichovic. Viktorie (28), Matyáš (26), Koloman (9 měsíců) a Kasián (3) žijí uvolněným životem v chatce s minimálním vybavením. Děti jsou vychovávány otevřeným a nenásilným způsobem a rodina žije ekologicky, když zužitkuje i vyhozené jídlo z kontejnerů.

"Za mě to byla snad nejlepší Výměna. Byla na pohodu. Příjemní lidé...," zaznělo například v jedné z mnoha reakcí na poslední díl pořadu. Viktorie se nyní divákům pochlubila, jak si udržuje pozitivní vztah k životu a dobrou náladu: "Já jsem si jednou řekla, že když prostě umřu, tak proč bych se měla vázat a nedělat to, co chci. Tak si užívám, že si vymyslím, co mě napadne. Já jsem vždycky byla optimistka, což je povaha, za kterou jsem vděčná. Nepřipomínám si smutné věci, ale to, co mě bavilo," vysvětluje v bonusové části v TV Nova netradiční maminka.

Rádi bychom vypluli někam daleko

A co říká na to, že jí náhradní manželka při svém pobytu vycídila obydlí? "My jsme tenkrát bydleli tři měsíce, měli jsme sotva nové skříně a Andy nám hodně pomohla tím, že měla odstup a různé věci porovnala a zařadila," pochválila ji Viktorie. "Výměna pro mě ale není pořad o tom, jak je kde uklizeno, my to máme nastavené jinak," dodává vzápětí.

"Moje maminka i Matyášova maminka jsou typ Andy, takže to musely vstřebat obě dvě, ale vím, že nás mají rády, a máme s nimi hezký vztah," přibližuje, jak se příbuzní dívají na jejich styl života.

A jaké má sympatická rodinka nyní plány? "Máme se pořád rádi a pořád jsme stejně spokojení. Chtěli bychom cestovat, nejraději bychom někam daleko vypluli, tak uvidíme," prozrazuje Viktorie.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy