Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Výměna kotle v ten pravý čas. Díky novým moderním technologiím ušetříte až 35 % nákladů na energii

Výměna kotle v ten pravý čas. Díky novým moderním technologiím ušetříte až 35 % nákladů na energii
Zdroj: www.ppas.cz
Starý kotel za nový
Pokud jste nuceni zvažovat výměnu kotle nebo chcete úspornější a ekologičtější spotřebič, pak vás bude určitě zajímat nabídka pražských plynařů.

Pražská plynárenská aktuálně nabízí příspěvek až 10 tisíc korun na výměnu starého plynového kotle za nový a moderní, od renomovaných značek Viessmann nebo Buderus, k tomu přičtěte slevu až cca 20 tisíc Kč při koupi kotle a jeho instalaci. Cenové zvýhodnění je k dispozici pro nové a stávající zákazníky, kteří se společností prodlouží smlouvu týkající se dodávky zemního plynu. Nabídka je časově omezená, proto se neváhejte podívat na www.ppas.cz/akce-kotle Nedostatek finančních prostředků pak můžete vyřešit spolu s partnerem Pražské plynárenské, Modrou pyramidou **(www.ppas.cz/financování)**. Díky novým moderním technologiím ušetříte až 35 % nákladů na energii.

Podobně je svým zákazníkům Pražská plynárenská nápomocna i při výměně dalších plynových spotřebičů. Řešení však společnost nabízí i pro ty, kterým jejich plynový spotřebič vypoví službu zcela náhle a nečekaně uprostřed zimy. Jako jeden z mála tuzemských dodavatelů plynu provozuje asistenční službu, která se o opravu porouchaného spotřebiče postará.

„Nechceme ve vztahu ke svým zákazníkům končit pouze tím, že jim spolehlivě dodáme energii. Jdeme dále a snažíme se jim navíc poskytovat i související užitečné služby, které mohou potřebovat“, uvedl v této souvislosti předseda představenstva společnosti Ing. Pavel Janeček.

Pražská plynárenská je druhým největším tuzemským dodavatelem zemního plynu a jedním z tzv.  tradičních hráčů na trhu, který dodává zemní plyn a elektřinu více než 400 tisícům zákazníků po celé republice. Jedná se o ryze českého dodavatele, jehož vlastníkem je hlavní město Praha.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy