Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Výměna, kde se řešila špína v domě, skončila předčasně. Už to nedávám, řekla účastnice

Zuzaně se velmi stýská.
Zdroj: se souhlasem TV Nova
Předchozí Další
+ Další 4 fotografie
reality show

Nepořádek v domácnosti je častým nešvarem pořadu Výměna manželek. A tento problém se řešil i v posledním dílu, který TV Nova vysílala ve středu večer. "Vidím tady ten přebalovák, jak je špinavej, a mám tam osmiměsíční miminko na druhé straně a potřebuju pro něj čistotu," stěžovala si účastnice Vendula. Nakonec skončil díl předčasně, protože druhá vyměněná manželka Zuzana se psychicky složila.

Další kontroverzní díl má za sebou reality show Výměna manželek na TV Nova. Nejenže se opět řeší čistota v jedné z domácností, ale dokonce došlo po dlouhé době na předčasné ukončení natáčení.

Ale nejdříve pěkně popořadě. První rodina nové epizody Výměny manželek žije v Teplicích v pronajatém bytě 3+1. Šestadvacetiletá Vendula je na mateřské dovolené. Její partnerce Nikole je sedmadvacet a živí se jako operátorka kvality. Vychovávají spolu osmiměsíčního syna Tobiáše. Partnerky jsou dva roky, z toho rok žijí v registrovaném partnerství. Do show se přihlásily, aby okusily emoce, jaké nastanou, když se jedna z nich posadí do auta a jede za novou rodinou.

Chtějí také světu ukázat, že i dvě mladé ženy v páru dokážou vychovat kluka, aniž by to pro něj mělo negativní následky, o jakých mluví odpůrci rovných práv pro stejnopohlavní páry. Navíc Nikola by si přála, aby se z Venduly stala menší puntičkářka. Pravidelně třeba stele Nikolou již ustlanou postel, protože to není tak, jak si to ona představuje. A ukáže se, že právě Vendulino puntíčkářství narazí ve druhé domácnosti.

Vendula: Jestli v tom můžou bydlet ostatní, tak i já

Druhá rodina bydlí v obci Lukavice poblíž Klatov ve vlastním domě, který ještě dostavují. Pětadvacetiletá Zuzana je na mateřské dovolené. S devětadvacetiletým svářečem Petrem jsou tři roky a mají roční dceru Elišku a tříletého syna Jakuba. Jejich spory se týkají zejména výchovy dětí a právě zmiňovaného úklidu. Do Výměny manželek je přihlásili kamarádi.

Vendy hned v autě pochopí, proč se většině maminek při stěhování do nové domácnosti zalesknou oči. I jí se začne hned stýskat. "To je ono? Tak to bude veselý. Jestli v tom můžou bydlet ostatní, tak v tom můžu bydlet i já," řekne po příjezdu do nového domova.

Pak ji ale čím dál víc začne vadit nepořádek v novém domě. "Ježiš. Vidim tady ten přebalovák, jak je špinavej, a mám tam osmiměsíční miminko na druhý straně a potřebuju pro něj čistotu," děsí se. V nové rodině si však porozumí s náhradním manželem Petrem. Hned mu promlouvá do duše, aby dbal na to, aby jeho manželka doma udržovala pořádek.

Dny pak plynou víceméně běžným tempem, jen na druhé straně v Teplicích začíná být jasné, že všechno není úplně v pořádku. Zuzka skoro nic nejí a vypadá, že je nešťastná. Osmý den to už nevydržela a zavolala štáb, že chce ukončit výměnu. "Už to nedávám psychicky a chci to ukončit. prostě to nedávám bez dětí, bez Péti, nedostanu do sebe jídlo a pití a nezvládnu to. Říkala jsem si, že to ještě zkusím, ale ne," říká zoufale.

"Já bych jí tady ani nenechala toho kluka," zazní od Nikoly že se v posledních dnech bála vzdálit z domácnosti kvůli Zuzčiným stavům. Novinu se ihned dozví i druhá domácnost, ovšem bez toho, aby jim řekli, kdo požádal o ukončení. "Nebylo to nic příjemného to slyšet," komentuje to Vendula.

Niki: Měla se tu jako královna

"Měla se tu jako královna. Místo aby nabrala síly, tak to skončilo, jak to skončilo," komentuje překvapivý zvrat Niki. To už ale dojde na setkání mezi čtyřma očima. "My jsme spolu ani neměli žádnej problém, protože jsme si neměli spolu co říct," říká Niki, jak spolu se Zuzanou (ne)komunikovaly.

Dojde také na Vendulinu puntičkářskou povahu "Já už ani nestelu, protože to nemá smysl. Vždy tam najde nějaký problém," vysvětluje Niki. Vendula ostatně hned zaútočí na Zuzanu: "Jak se cítíš ohledně svýho úklidu?". "Já vim, že jsem nedůsledná," nesnaží se ani bránit Zuzana.

"Já jsem uklízela každý den a skončila jsem o půlnoci," pokračuje Vendula. "Já to nestíhám. Malá je na mě celej den nalepená," vysvětluje Zuzana, ale Vendula s její odpovědí není spokojená a vyčítá ji, že disponuje přístroji, jako je sušička, které ona doma ani nemá, a přesto její byt vypadá lépe.

"Já to sama nedávám. Dalo mi to zamyšlení ohledně toho úklidu," komentuje na závěr Zuzana, co si z Výměny odnáší. "Se mnou bys nedokázala žít, protože já bych ti teprve ukázala pedantství," zazní od Venduly.

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy