Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek The Voice Ewa Farna

Nejnovější kauzy

Vymaminkovala si miliony, o další přišla! Proč Lucie Vondráčková žádá po Plekancovi majlant?

+ Dalších 9 fotografií
EXKLUZIVNĚ
Starala se o děti a za to teď u soudu žádá o víc jak sto milionů kvůli tomu, že se jí zabrzdila kariéra! Lucie Vondráčková (38) je sice trnem v oku spoustě lidí, kteří ji obviňují z toho, že chce svého movitého manžela Tomáše Plekance (35) oškubat o peníze, její blízký kamarád František Vondráček ale říká, že má na peníze nárok, protože se jí příjmy měly po svatbě snížit desetinásobně!

František Vondráček je podnikatel, který zná Lucku od narození, pomáhá jí financovat nový film a nedá na ni dopustit. Naopak o Tomášovi říká, že je hrozná držgrešle, a proto nechce Lucii odškodnit za to, že po narození dětí nemohla rozvíjet kariéru jako dřív. A to tvrdí přesto, že se Vondrajda opakovaně nechala slyšet, že její náplní života je maminkování, že se v tom vyžívá.

Lucie nic nechce

„Nezaslouží si, aby na ni lidé plivali. Vychovala mu dvě děti, vychovala je dobře. On jí je udělal a mají je spolu. Oba dva se musí chovat se zodpovědností. Lucka je velmi skromnej člověk, co nic nechce. Možná ho začalo s*át, že je taková, proto ji opustil. Je to tak střídmej mag*r, že to ani není možný. Právě proto, že i Lucie je tak střídmá, tak ani neví, kolik bral peněz a kolik jich má. On jí to nikdy neřekl a ona neměla potřebu se ptát. Každou manželku to ale asi zajímá,“ řekl eXtra.cz František Vondráček.

A pak se vytasil se zajímavou informací.

Kolik brala

„Jestliže její daňové prohlášení bylo v Čechách předtím pět milionů a teď je sotva půl milionu, tak za těch sedm let je to docela velká ztráta. Co myslíte? Myslím si, že ztrátu na výdělku by jí měl uhradit,“ dodal mecenáš herečky a zpěvačky. Pokud jsou jeho slova pravdivá, přišla si Lucka i v době nejnižších výdělků pořád na mnohem víc, než se povede drtivé většině jiných českých maminek.

Vondráček už dříve uvedl, že i kdyby Lucie Vondráčková (38) soudy v Kanadě vyhrála, vůbec není jisté, že rozsudky tu uzná i český soud a že tak jeho chráněnka skutečně získá, co by jí přiřkla kanadská justice.

Strach z domova

A prozradil též to, že Plekyho stále ještě choť se nejvíc bojí vrátit domů z důvodu, že by byly děti ve školkách a školách terčem šikany kvůli medializovanému případu.

Na to ale Plekanec obratem reagoval prostřednictvím své advokátky, když prohlásil, že je již dávno domluvená prestižní britsko-česká škola, která podle našich informací stojí půl milionu korun ročně za jedno dítě.

Mohlo by vás zajímat

Další články