Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Horoskop týdenní horoskop

Nejnovější kauzy

Vylitý jako váza! Agáta Prachařová se fotila s manželem Jakubem, ten vypadal namol

Jakub se malinko utrhl ze řetězu…
+ Dalších 46 fotografií
Někdejší modelka Agáta Prachařová (33) si se svým manželem Jakubem Prachařem (34) vyrazili na dovolenou do Španělska, konkrétně do Barcelony, a jak je ze snímku evidentní, oba si ji umí užít po svém. Agáta jako vzorná matka fotí každou příležitost či zákoutí hlavního města Katalánska, Jakub jako správný tatínek stále slaví narození své dcery Mii... Ze snímků je totiž patrné, že se lidově řečeno vylil jako váza.

Oba manželé si vyrazili odpočinout od každodenních starostí. Děti jim hlídá babička Veronika Žilková a oba mají tak prostor pro sebe. A užívají si ho bohatě. Zejména Jakub, který si zamiloval zdejší podniky, kde se rozlévá tamní skvělé víno.

Jakub už v minulosti ukázal, že když se pije, on umí pít až do dna. V době, kdy manželé procházeli krizí kvůli nevěře Agáty, se totiž Jakub „vyndal“ způsobem, že močil na vlastní auto, což nafotili fotografové a snímky oblétly Česko. Tentokrát naštěstí zůstalo jen u mrkání do kamery fotoaparátu. Jednoduše Jakub i po třicítce za to umí pořádně vzít.

Agáta manželský večer v jedné z tamních restaurací nafotila a snímky umístila na Instagram. A jak je evidentní, i když se Jakub slušně zbořil, ani přemíra alkoholu nenarušila manželům jejich skvělou dovolenou. Naštěstí časy, kdy se uměla pořádně „sestřelit“ i Agáta a ukázat, jakého ďábla má v těle, jsou pryč… Kvůli své opici dokonce jednu dobu nesměla na karlovarský filmový festival. Teď už je ale vzornou mámou, která spíše hlídá svého manžela.

Mohlo by vás zajímat

Další články