Oba manželé si vyrazili odpočinout od každodenních starostí. Děti jim hlídá babička Veronika Žilková a oba mají tak prostor pro sebe. A užívají si ho bohatě. Zejména Jakub, který si zamiloval zdejší podniky, kde se rozlévá tamní skvělé víno.

Jakub už v minulosti ukázal, že když se pije, on umí pít až do dna. V době, kdy manželé procházeli krizí kvůli nevěře Agáty, se totiž Jakub „vyndal“ způsobem, že močil na vlastní auto, což nafotili fotografové a snímky oblétly Česko. Tentokrát naštěstí zůstalo jen u mrkání do kamery fotoaparátu. Jednoduše Jakub i po třicítce za to umí pořádně vzít.

Agáta manželský večer v jedné z tamních restaurací nafotila a snímky umístila na Instagram. A jak je evidentní, i když se Jakub slušně zbořil, ani přemíra alkoholu nenarušila manželům jejich skvělou dovolenou. Naštěstí časy, kdy se uměla pořádně „sestřelit“ i Agáta a ukázat, jakého ďábla má v těle, jsou pryč… Kvůli své opici dokonce jednu dobu nesměla na karlovarský filmový festival. Teď už je ale vzornou mámou, která spíše hlídá svého manžela.