Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Vylepšená Dara Rolins se vyprsila a hned to schytala: Už bychom tě nepoznali, mračí se lidé

Vylepšená Dara Rolins se vyprsila a hned to schytala: Už bychom tě nepoznali, mračí se lidé
Zdroj: Se souhlasem Dary Rolins
+ Další 2 fotografie
reakce čtenářů

Dara Rolins (48) nikdy nezapírala, že za svůj božský obličej a vytuněné tělo vděčí mimo jiné šikovným ručičkám chirurgů a pracovníků estetických klinik. Fanoušci se ale začínají hrozit, že bude zpěvačka brzy k nepoznání.

Slovenská zpěvačka Dara Rolins opět ukázala, že věk je jen číslo. Na Instagram přidala fotku v bikinách a na paní dva roky před padesátkou vskutku nevypadá.

K fotografii navíc přidala osobitý popisek: „Ano holky, kdy jindy než teď je na místě takhle se hezky vyprsit. Je zvláštní, jak úzkostlivě si v zimním čase hlídáme každý centimetr u délky sukně, hloubky výstřihu, řešíme propustnost světla... a potom v létě chodíme po světě prakticky nahé. Ať žije teorie relativity v přítomném čase,” filozofovala.

Daro, tohle nejsi ty

Pod snímkem se samozřejmě sešlo mnoho lichotek, ale i podstatně méně nadšené komentáře. "No ale ne všechny máme umělé balóny na prseni. Nevadí, vyprsim teda své želé," namítá Petra. "Ty kokso, každá nemá silikony," přizvukuje Marie. " Mít silikozy, tak se taky prsím," dodala Diana.

Další kritika se pak snesla na Dařin upravený obličej. "Už si ani není podobná," myslí si Kateřina a rozhodně není sama. "Tady na té fotce bych i nepoznala," poznamenala Bláža. "Asi po plastice ne? To snad není ona," zajímala se Eva. "Co ten obličej,ani si není podobná," tvrdí Emilie. "To už není ona, plastiky udělaly své," uzavřela Milena.

Dámy ovšem zpražila a Dary se zastala Jana: "No a co, že je vylepšená? Je taková doba, má na to, tak proč by se nevylepšila? Není si podobná? To jako chcete, aby vypadala, jako když zpivala Zvonky štěstí? Každý stárne, tak, jak chce, a jestli má nebo nemá plastiku, je jen její věc. Opravdu typické české ženy- umění vše pomlouvat a hanit a hned všechny řešit...

Slečna, co leze po čtyřech a štěká jako pejsek: Kafuu prozradila, jak tento virální trhák vznikal

Související články

Další články

Nejnovější kauzy