Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Vyléčený pijan Evžen z Ulice opět na šikmé ploše: Stačil jeden panák a rozpoutalo se peklo

Vyléčený pijan Evžen z Ulice opět na šikmé ploše: Stačil jeden panák a rozpoutalo se peklo
Zdroj: TV Nova
Předchozí Další
+ Dalších 6 fotografií
ulice
Evžen dlouho odolával pokušení napít se a opravdu se mu to dařilo. Bohužel několikatýdenní stres se na něm podepsal, konflikt s Luďkem a pak i s Blankou byl poslední kapkou. Evžen opět zašel do hospody, spláchl to panákem a u jednoho nezůstalo.

Vyléčený alkoholik

Dávno předtím, než Evžen zjistil, že je otec Adriany Peškové, tak hodně pil a přespával na jednom fotbalovém hřišti v šatně. Adriana měla sice divoké období, ale když si něco umanula, tak si šla tvrdě za tím.

Vlastně díky své odhodlanosti a pevným nervům nepolevit se z jejího otce Evžena nestal alkoholik bez domova. Právě naopak. Evžen podstoupil léčbu, dal se dohromady a našel si práci. Ze zarostlého, smradlavého pijana se rázem stal pohledný chlap v nejlepších letech.

Evžen najednou zjistil, že svět je bez alkoholu mnohem hezčí. Získal ztracenou dceru, o které nevěděl, a velkou rodinu, která ho přijala s otevřenou náručí. Dlouhou dobu se mu dařilo a dokonce si našel přítelkyni, zubařku Blanku s dvěma pubertálními dětmi.

Nezvládl problémy

Několikatýdenní stres, který způsobil Evženovi hlavně bývalý manžel Blanky, který se rozešel s partnerkou a nyní se snaží Blance vetřít znova do života. Probíhající vyšetřování ve spojitosti s Mastným Evženovi také nepřidalo.

Vše vyvrcholilo hádkou s Blankou a Evžen odešel do hospody, kde si poručil panáka rumu. U jednoho to ale nezůstalo. Evžen se po několika panácích dopotácel domů, kde se svalil na zem a Blanka mu musela pomáhat do postele.

Opět si začíná zahrávat s alkoholem a moc dobře ví, že to může mít nedozírné následky. Proto se následující den rozhodl, že půjde na zaléčení. Jak to všechno dopadne?

Utajený spor Slávka Boury s Železným. Rande pro LGBT natočil navzdory zákazu ředitele Novy, ten se pak chlubil cizím peřím

Související články

Další články

Nejnovější kauzy