Jedenadvacetiletá Tereza H. sedí ve vazbě v Pákistánu za pašování devíti kilo heroinu, které našli celníci v kufru pod falešným dnem. Mezitímco Tereza trpí ve vězení a posílá domů prosebné vzkazy, její bývalá nejlepší kamarádka Simona H. možná ani neví, s jak velkým podvodníkem vlastně žije.

Simona H. se v současné době ukazuje po boku Davida Rajta, který má být nejenom její přítel, ale také manažer. Možná ale dívka, která se v minulosti živila jako luxusní prostitutka v zahraničí, ani netuší, do jakého problému se řítí.

David Rajt je totiž hodně pochybná postavička českého šoubyznysu. V době, kdy byl obrovský boom okolo pěvecké soutěže SuperStar, se přilepil na jednoho z finalistů. Dlouhou dobu tvrdil, že dělá manažera Daliborovi Slepčíkovi (17), nejmladšímu účastníkovi řady z roku 2015, o kterého byl tehdy opravdu velký zájem, přestože skončil až na 4. místě.

Jenomže Rajt je nic jiného než podvodník a popularity umělců využívá ve svůj prospěch. Vydával se také za manažera Moniky Bagárové, nebo Jana Bendiga. Ubohý Rajt má naprosto trapnou taktiku.

Na nějakém večírku se vždy přimotá k některé ze známějších, ale nezkušených celebrit, vyfotí se s ní a fotku začne šířit na sociálních sítích se smyšlenými informacemi. Takže zatím to vypadá, že bývala prostitutka a úlisný podvodníček tvoří pár a chtějí se za všech okolností stát českými celebritami.