Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Vendula Pizingerová koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Vykropená Dáda: Kolik alkoholu měla Patrasová v sobě, když sedla za volant a bourala?

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 19 fotografií
opilá herečka
Ve středu odpoledne došlo v Praze k dopravní nehodě. Jednou z účastnic byla Dagmar Patrasová (62). Podle exkluzivní výpovědi očitého svědka byl její Mercedes dost nabourán, státní poznávací značka byla zaražená do kapoty. Jak se později ukázalo, herečka nadýchala 2,5 promile alkoholu.

Dagmar Patrasová přišla na místě nehody o řidičský průkaz a za jízdu pod vlivem alkoholu jí hrozí kriminál. To, že dětmi milovaná herečka nadýchala, potvrdil mluvčí policie Tomáš Hulan a muzikant Felix Slováček. Jaké množství alkoholu musela Dagmar vypít, aby nadýchala tolik?

Nejoblíbenějším alkoholickým nápojem Dagmar je víno. V případě, že by pila pouze to, musela by vypít přibližně 2,5 až 3 lahve vína. I u osoby navyklé na alkohol znamená 2,5 promile těžký stupeň opilosti.

Během nehody naštěstí nebyl nikdo zraněn. I tak se ale herečka dopustila trestného činu, za což si může odsedět až tři roky ve vězení.

Patrasová po nehodě potvrdila, že se nezranila. „Jsem v pořádku. Odneslo to jenom auto,“ uvedla otřesená zpěvačka pro web eXtra.cz.

Svědkyně vypověděla, že místo nehody vypadalo děsivě. „Když jsem potom šla kolem, viděla jsem, že Dagmar Patrasová sedí za volantem a policie ji uklidňuje. Auto bylo nabourané na pravé straně, docela hodně, SPZ byla zaražená v kapotě,“ řekla
pro web eXtra.cz.

Související články

Další články