Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Meghan Markle The Voice

Nejnovější kauzy

Vykecávání po telefonu je pro ni více než život dítěte: Tato máma nechala batole utopit ve vaně

47 minut na telefonu
Sarah Morris z Flintshire ve Walesu zavinila smrt svého dítěte. Když koupala dvojčátka, vůbec se nebála je nechat téměř hodinu bez dozoru. Odešla z místnosti na 47 minut kvůli telefonátu, což mělo tragické následky. Jedno z batolat se utopilo.

Batole se utopilo ve vaně po boku svého dvojčete poté, co bezohledná matka opustila místnost na 47 minut, aby si mohla vyřídit telefonát. Dvojčátka naložila do lázně a nechala je tam bez dohledu. Voda podle jejích slov nesahala natolik vysoko, aby riskovala životy dětí. Nicméně už jen to, že někdo nechá 13měsíční děti bez dozoru ve vaně, byť je na chvilku, je ohromně nebezpečné.

„Nemyslela jsem si, že by se mohlo stát něco špatného,“ vypovídala u soudu nezodpovědná matka. Sarah Morris, která žije v Flintshire ve Walesu, popírá vinu za smrt dítěte. Je ale zcela zřejmé, že nese plnou odpovědnost za utonutí Rosie. Nedbalost matky připravila o život nevinné dítě. Soud se vleče již od roku 2015 a bezohledná Sarah zatím čelí jen obviněním ze zabití, ale trest ji ještě nepostihl.

Mohlo by vás zajímat

Další články