Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Extra Focus Pohřeb Jana Kočky Týnuš Třešničková

Nejnovější kauzy

Vykašlete se na předsevzetí! Prostě si stanovte reálné cíle a jděte za nimi

Niki Knoblochová v soutěži uspěla a už je z ní modelka.

Dáváte si novoroční předsevzetí? Mnoho z nás to tak má, ale z plánů co nevidět sejde. Co takhle si letos říct, že některé věci prostě změníte a pokusíte se z nich vytěžit maximum? Nikde není psáno, že výzva musí být jen přestat kouřit nebo zhubnout.

Přihlaste se do soutěže o Nejhezčí holku a dejte si předsevzetí, že se v soutěži umístíte. Pokud se bojíte, že vy se do takové soutěže nehodíte, nezoufejte. Udělejte něco pro své zdraví a zasportujte si. Zlepšíte si postavu, budete mít úsměv na tváři a sebevědomí se bude šplhat do nebeských výšin. Až se budete cítit fit, je ten pravý čas utkat se s konkurencí.

Je potřeba investované úsilí zúročit, a pokud se to povede, přijde sladká odměna. Tak neváhejte ani chvíli a přihlaste se do naší soutěže o Nejhezčí holku, kde máte možnost každý měsíc soutěžit o 10 000 Kč. Dívka, která se umístí na prvním místě, získá možnost profi focení s fotografem celebrit Janem Tůmou.

Mohlo by vás zajímat

Další články