Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

Výjimečně magická noc je tu: Přichází zatmění Měsíce při vlčím úplňku v Raku

astro
Výrazného polostínového zatmění Měsíce, jež spatříme v celém průběhu, si budeme moci všimnout v pátek večer i pouhýma očima. Stane se tak navíc ve chvíli, kdy bude Měsíc v úplňku ve znamení Raka.

Polostínové zatmění Měsíce bude možné pozorovat 10. ledna mezi 18:07 a 22:12, přičemž nejlépe viditelné bude kolem osmé hodiny, konkrétně ve 20:23. Potmavnutí budeme sledovat na té části měsíčního kotouče, kde nejsou tmavá měsíční „moře“ a zatmění tak bude kontrastnější.

Zároveň se úplněk bude nacházet ve znamení Raka a indiánského Vlka. Buďme připraveni naskočit na vlnu energie, využít pro svůj život to dobré a opatrně pracovat s tím horším.

Raci jsou stvoření zanořená do svých citů a právě tento úplněk ovlivní jejich vlastnosti. Čeká nás melancholie, lítostivost. Pro Raky je nejdůležitější rodina, smečka, stejně jako pro Vlka. Proto se věnujte především jí.

Související články

Další články