Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 koronavirus Výměna manželek 2020

Nejnovější kauzy

Vyjednal jsem letní neomezená data, chlubí se Babiš! Vymysleli jsme to sami, tvrdí operátor

Babiš vs. operátor
Neomezené stahování dat si během letních prázdnin užijí klienti operátora T-Mobile. Andrej Babiš (64) to přivítal s tím, že jde o výsledek dlouhých vyjednávání jeho týmu. To ale společnost odmítá, nabídka prý vzešla od ní a s vládou o ní vůbec nejednala.

„Tak konečně. První krok. Díky moc, T-Mobile, za rozhodnutí přinést lidem v létě neomezená data. Je to společný výsledek dlouhého vyjednávání mého týmu,“ uvedl nadšený Andrej Babiš (64) na Twitteru.

Jenomže společnost T-Mobile jeho slova popírá, tuto konrkétní nabídku prý se státem vůbec neprobírala. „Můžeme potvrdit, že s představiteli státu, kteří mají na starosti telekomunikační trh, vedeme průběžný dialog a jednání, ale přímo na tvorbě konkrétních nabídek, s nimi nespolupracujeme,“ tvrdí operátor.

Babiš patří k dlouhodobým kritikům vysokých cen českých mobilních operátorů. Podle něj by situaci vyřešil příchod čtvrtého poskytovatele mobilních služeb. „Věřím, že ceny za data tedy klesnou i po ukončení této letní akce,“ dodal Babiš navzdory reakci firmy T-Mobile.

Související články

Další články