Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Vyhublý Michael Douglas (75) prý znovu bojuje o život: Má mu zbývat posledních 6 měsíců

Vyhublý Michael Douglas (75) prý znovu bojuje o život: Má mu zbývat posledních 6 měsíců
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 20 fotografií
Strach o Douglase
Nejhorší obavy o Michaela Douglase (75) se měly naplnit. Pohublý a viditelně vyčerpaný herec se ploužil newyorskými ulicemi a výraz v jeho tváři všechny vyděsil. O zdravotním stavu manžela Catherine-Zety Jones (50) promluvil lékař a prý to nevypadá vůbec dobře. Mluví se o návratu rakoviny a posledních měsících života!

Vyhublý na kost a se strachem i smutkem v očích. Michael Douglas (75) se procházel newyorskými ulicemi a jeho neutěšené vzezření nikomu neuniklo.

Herec, který měří 175 centimetrů, měl v uplynulých měsících strašlivou rychlostí zhubnout. A podle fotek tím nejvíc utrpěla jeho tvář. Douglas znovu bojuje o život, píše americký časopis Globe.

"Za pouhých šest měsíců zhubl o přinejmenším 12 kilogramů. Bojuje o přežití, zbývá mu šest nebo ještě méně měsíců," řekl magazínu lékař, který si nepřál uvést jméno. "Z doslechu jsem pochopil, že se o sebe v poslední době příliš dobře nestaral. Teď jeho vizáž potvrdila nejhorší obavy fanoušků - že se rakovina vrátila v ještě větším rozsahu," upřesnil zdroj z Douglasova okolí.

Michael o svém zdravotním stavu delší dobu nepromluvil, momentálně se věnuje natáčení pokračování seriálu Kominského metoda. Fanoušci by chtěli vědět, zda mají informacím o boji o život věřit, anebo se o svého oblíbence nemusejí obávat. Tak snad jim herec dá v brzké době odpověď, která je uklidní.

Douglas a rakovina

++ Douglas oznámil boj se zákeřnou nemocí 16. srpna 2010

++ Na radu lékaře lhal, že jde o rakovinu krku, ve skutečnosti ale šlo o rakovinu jazyka ve čtvrtém, pokročilém stadiu

++ Od listopadu 2010 držel speciální dietu, kvůli níž zeslábl a zhubl téměř 15 kilogramů

++ 11. ledna 2011 mohl oznámit radostnou zprávu, že rakovinu porazil

++ V roce 2013 prohlásil, že rakovinu mohl zapříčinit orální sex, a nepřímo tak z onemocnění obvinil svou ženu Catherine

++ O návratu rakoviny se spekulovalo už na jaře 2019, domněnky se naštěstí nepotvrdily

Související články

Další články

Nejnovější kauzy